Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aktivita

+7
Banshee
Kayrean
Zorak
Amaroth
Mezin666
Alastor Strix'Efuartus
Llothar
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Aktivita Empty Aktivita

Příspěvek pro Llothar Sat Mar 07, 2015 2:05 pm

Zdárek

Tak by mne zajímalo kde se všichni flákáte hm? Koukejte zase logovat bo nás tady KT vyoperuje z Útesu. Staví se nové budovy. Celá pevnost se bude předělávat. Ale musí tu být někdo kdo to všechno bude užívat. To, že si postavíme nové věci ale nenajde se pro ně využití je trošku na nic ne? Mrzí mne, že se najednou lidi seberou a odejdou Sad No není to škoda? Někoho třeba sere to jak se k němu lidi chovají. Někoho sere tohle a někoho tamto. Upřímně taky mne to občas sere jak se k nám lidi chovají atd... ale tím, že se sbalíme, nafoukneme hubičky a odejdeme, nic nevyřešíme. Tak šup šup ať vás tu zas vidim. Smile  




Aktivita 2z4ztp3
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Mezin666 Sat Mar 07, 2015 3:11 pm

Rothasi ona většina lidí přímo neodešla, ale sou na altech na exodusu, protože na Erutii se momentálně z rp hlediska kašle tak šli tam kde se něco děje a kde se dá něco rpit. A zbytek nehraje vůbec jelikož se na Erutii kašle.
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Llothar Sat Mar 07, 2015 3:14 pm

Tak začneme něco dělat ne? Přece sakra se má útočit na Koncil. Tak svolejme poradu a dejme se do toho ne? Jsou teď oslabení a vyčerpali velkou většinu svých figurek.
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Mezin666 Sat Mar 07, 2015 3:23 pm

Na koncil potřebuješ Deusna, ten se soustředí na trpaslíky. Na poradu potřebuješ Eliona, ten moc aktivní neni poslední dny co sem si všiml. Ono je hezký si říct hurá na ně, ale tak jednoduchý to nebude. Navíc sám Amaroth řekl, že Erutie bude teď zabitá kdo ví na jak dlouho, takže proč se namáhat? Eventy kdy padaj další ostrovy k exodusu a podobně tomu nasvědčujou a taky to, že každý gmko si hrabe jen pro svojí frakci a nad zbytkem ohnuje nos.
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Llothar Sat Mar 07, 2015 4:00 pm

Uznávám. Ty padající ostrovy jsou ptákovina velkýho rázu. Je škoda, že se na tu Erutii takhle sere a dělá se miliarda ptákovin okolo.
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Llothar Sat Mar 07, 2015 4:28 pm

Ale i přes to se dají dělat minieventy proti koncilu. Kde neni třeba Deu. Stačí jakékoliv GM a pak to jen Deusnovi napsat aby počítal s následkama toho minieventu.
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Amaroth Sat Mar 07, 2015 8:14 pm

Tu ptákovinu velkého rázu laskavě komentujte až budete vědět proč se stala a k čemu má vést. A nikdy jsem neřekl, že se bude teď nějakou dobu kašlat na Erutii, to si celkem vyprošuji. Deusna také nutně nepotřebujete.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Mezin666 Sat Mar 07, 2015 8:42 pm

Řekl jsi, že Erutie neni dodělaná a i v rp se k ní hráči musí propracovat. Já sem to teda pochopil tak, že se na ní nic nebude dít až do nějakýho bodu.
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Zorak Sat Mar 07, 2015 8:58 pm

Nevím, jestli to bylo smazaný, nebo jsem jen tak slepej, hledal jsem topic "Co vám tu chybí" nebo jak se to jmenovalo.. teď je k tomu krásná příležitost.

I když moje poznámka bude jen další volání do větru, musím souhlasit s Llotharem. Už kolikrát jsem zmiňoval, že střídmost by neškodila, co se rozrůstání a vývoje RP a pozemků týče. Ano, fantasy. Ano, říkal jsi, že z toho nechceš hcRP. Ale zase odsať pocať. Tohle už je vážně docela přemrštěný, nehledě na to, co plánuješ. Z hlediska RP (potažmo ospravedlnění dané skutečnosti fyzikálními či jinými zákony - byť upravenými a ohnutými pro účely magie) je to prostě totální nonsense.

Když už tu má něco padat, tak doporučuji meteor.
Případně tsunami, zemětřesení, výbuch sopky nebo nadopovanýho brontosaura. Prostě něco, co zadupe Exodus hodně hluboko do země.

Docela mě totiž štve, že tu byla postavená velká mapa, relativně propracovaná mapa (jo úpravy to chce, jeskyně, "points of Intress", třeba více zátok, rozmanitější pobřeží, aby to nebyl prostě jenom "koláč", to už ale snad nebude takový problém, když to hlavní už stojí), a nikdo na ní nehraje, protože má absolutně minimální podporu.

Sem tam nějakej mág, sem tam nějakej expedičák, a semtam nějakej "kolemjdoucí".. jinak je na Erutii mrtvo. Na Erutii, o kolo které by se mělo nyní vše točit ... V praxi to teď vypadá tak, že když je z těch, bajvoko 30ti-35ti hráčů na Erutii 6, a to ještě rozdělených mezi ty tři frakce zmíněný v tomhle odstavci, je docela problém nekousat se nudou.

Nabízí se "tak si někoho najdi" ale ono je to, pánové trochu začarovaný kolečko. Neloguji, protože se nudim. A nudim se, protože nelogují ti, co se také nudí.
A on ten poměr funguje .. běžně se stává, že jsou na Erutii třeba jen 2 lidi a zbytek, 10-15 hráčů na Exodu. Co se pak vůbec dá hrát, žeano.

Tedy, ideální by bylo jednoduše Exodus srovnat se zemí, aby se zcentralizovalo dění, a hráči měli zase chvíli co stavět, dobývat, kolonizovat a tak dále...
Nebo alespoň převelet většinu GMek právě na Erutii. Když se podíváte do kalendáře na Eventy, zjistíte, že na 1 event na Erutii připadá tak 7 eventů na Exodu. A to je fakt docela škoda...
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Amaroth Sat Mar 07, 2015 9:40 pm

Zoraku budeš mluvit do větru. Děkuji vám pěkně pánové, jako vždy se vám povedlo mě vrcholně nasrat. Kdybyste viděli celý koncept, hned byste zpívali naprosto jinou písničku. Trocha důvěry v mou soudnost by neuškodila. Ano, sakra záleží na tom, proč tam ten ostrov spadl a ne, nespadl tam aby měl Ard více písečku. Pokud někdo nedokáže ani připustit takovou možnost i když ještě říkám, že tady skutečně taková jiná je a že ASI je skutečnost podle ní, tak prosím.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Kayrean Sat Mar 07, 2015 10:42 pm

Ostrovy padají protože
Spoiler:
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Amaroth Sat Mar 07, 2015 11:24 pm

Ne, pitomost. Amaroth si řekl že nasupportí frakci, žijte si v tom dál. Asi vám to dělá dobře, pak máte "proč" nadávat že se o vás někdo nestará tak jako Ard o KT.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Kayrean Sat Mar 07, 2015 11:28 pm

Alastor Strix'Efuartus napsal:Nevím jestli si na to pamatuje jen on ale tyhle létající šutry znám už přes půl roku třeba Very Happy

Na FB jsou od 20. srpna Very Happy
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Zorak Sun Mar 08, 2015 12:19 am

Amo, hele, víš že já o těhle věcech přemejšlim trochu jinak, rozhodně jsme tě nechtěl nasrat ..

Pokud máš pro to uvěřitelné, logické, z větší části (mimo magii) reálné a realistické vysvětlení, jak necháváš levitovat (a následně padat) pár desítek tisíc tun hlíny a kamení, proč ne. Nemusím ho vědět hned, vždyť je to RP, tak se to pojďme dozvědět. O "support" frakce další hlínou fakt nejde.

Ale ... je pravda, že arathor jde prostě cestou jakou jde, a já se jenom bojim, aby z toho nakonec nebyl lunapark. Už doteď je ve hře pár věcí, které si myslím, že nejsou úplně košér, a zmínky o nich jsou rozházené po celym fóru v různejch topicích (a zdaleka ne jen ode mně). Uznej, že v takovym případě padající ostrov vyvolá prostě reakci typu "WTF?"

Je to blbý, je to kritika, ta se poslouchá blbě vždycky. Zvlášť když je to věc, který předcházela asi nemalá práce. Toho si vážim, kéž by bylo víc takovejch jako ty...

Prostě jen říkám, že by to chtělo začít pomalu zvažovat, jestli se raději nedržet více při zemi, aby tyhlety poněkud kontroverznější záležitosti jednou nepřerostli přes hlavu.


Aby to nebylo jen zbytečný kecání (vždyť nadávat přece umí každej), tahle výměna názorů mě inspirovala zase trochu v jednom nápadu, jak třeba podobný situace zlepšit/obejít, tak to sepíšu, a pak ti to pošlu Smile



Nicméně myslím, že se to zvrhlo v docela silnej OT .. cílem bylo vyřešit problém s neaktivitou .. respektive problém s neaktivní Erutií..


Naposledy upravil Zorak dne Sun Mar 08, 2015 1:25 am, celkově upraveno 2 krát
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Kayrean Sun Mar 08, 2015 12:32 am

Já se zastávám názoru, že svět Warcraftu je fantasy svět tvořený z větší části magií a magie v jím proudí jako krev v žilách. Když nechci RP s magií, seberu známý a jdu si zahrát DrD / DnD. Smile
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Banshee Sun Mar 08, 2015 5:38 am

Nečetl jsem to všechno. Eventy nutně nemusí být jen válečné porady a tažení na koncil za dozoru GM.
Udělejte si karneval! Bláznivé oblečení! Soutěže! Very Happy třeba v pití, jezení, soutěž o nejlepší pomerančový koláč nebo se třeba bude něco hledat...čisté RP..lidi vy nejste hráči PvP, jste herci! Úžasní herci, kteří si hru chtěj užít a usínat se slovy "jo, dneska to bylo super RP". Ne něco jako "JO! Dneska jsem ho naprosto setřel svým novým uber skillem." nebo "Ježiš, to je *****, mi zabil postavu." Hrajte ty postavy. To, že vám jiná postava hází klacky pod nohy neznamená, že jde po vás jako po hráči, znamená to další příležitost k RP.

Banshee
Banshee
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 28. 12. 14
Postavy : limited edition

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Llothar Sun Mar 08, 2015 11:10 am

Mě osobně je jedno jestli to je další píseček pro Arda nebo ne. Jen jsem řekl svůj názor na ty levitující ostrůvky a chtěl jsem tím naznačit, že mne to nijak nezaujalo. Jestli je to hlouběji promyšlené tak budiž. Uvidíme co se z toho vyklube ale stále jsem toho názoru, že se na Erutii sere a dělá se milion pičovin okolo. (obecně. Nemyslím teď zrovna nic konkrétního). btw   Banshee   něco takového jsem se snažil udělat a docela se to i povedlo. Jenže Takové oslavy atd. nemohu dělat v jednom kuse. Nebo.. respektive mohu ale časem to všechny omrzí. A navíc tam neni skoro nikdo pro koho bych to dělal. A to mne vrací k prvotnímu tématu tohohle topicu - Neaktivita, se kterou je dost spojeno to, že se na Erutii nic nehejbe. Díky bohu za Naxe a Deusna, kteří sem tam něco udělají i když nemusí. I někteří hráči se snaží (viz. piráti). Já bych se taky snažil. Ale pro koho? Když jedinej na Erutii jsem většinou já, Mallen, Kyrenix <--(nevim jak se to píše sorry :-D) a ještě někdy semtam jeden nebo dva další elfové. Snad teď když přijeli ti piráti tak bude příležitost něco dělat i v malém počtu. Jinak se na té Erutii unudím k smrti.
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Pygmalion Sun Mar 08, 2015 11:32 am

Banshee napsal:..lidi vy nejste hráči PvP, jste herci! Úžasní herci, kteří si hru chtěj užít a usínat se slovy "jo, dneska to bylo super RP". Ne něco jako "JO! Dneska jsem ho naprosto setřel svým novým uber skillem." nebo "Ježiš, to je *****, mi zabil postavu." Hrajte ty postavy. To, že vám jiná postava hází klacky pod nohy neznamená, že jde po vás jako po hráči, znamená to další příležitost k RP.
Když jsem ta slova říkal na srazu, zněla mnohem chytlavěji.
avatar
Pygmalion
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 02. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro YereCZ Sun Mar 08, 2015 12:39 pm

Je zbytečný tady brečet a dělat podobný cry topiky, to samé se stalo s Hordou. Sad story.
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 26
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro nekronus Sun Mar 08, 2015 12:44 pm

Yere má pravdu, dievčatá, chlapci a mačičky.
nekronus
nekronus
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 03. 07. 14
Age : 24
Postavy : Druz-magor

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Mezin666 Sun Mar 15, 2015 5:59 pm

Jelikož topic má dobrej název tak ho zneužiju i jinak. Od 16.3 do 20.3 sem v Práglu mimo wow.
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

Aktivita Empty Re: Aktivita

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru