Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[zamítnuto] Žádost o Sekyru

2 posters

Goto down

[zamítnuto] Žádost o Sekyru Empty [zamítnuto] Žádost o Sekyru

Příspěvek pro Darkus Sun Mar 15, 2015 8:48 pm

Tímto bych si rád zažádal o unikát na mého Trpaslíka. Omluvte prosím pravopisné chyby.. Děkuji

1) Postava ---> Dorin Kamenná Sekyra

2) Oč žádám ---> http://www.wowhead.com/item=25222/ceremonial-slayers-axe#same-model-as
                       
3) Podrobnosti: Jméno Itemu ---> Sekyra Kamenných (Popisek nechám na vás)


4) Žádnou Uniq nevlastním. (Pokuď se nepočítá Gnóm)

5) Příběh

Dorin je z Rodu "Kamenná Sekyra".. Procházel si velmi obtížným děctvím.. Ve svých 25 letech (trpasličích) přišel o matku. Vyrůstal pouze se svým otcem "Lordem Grimodem II Kamenná Sekyra"..  Otec ho učil bojovat se všemi druhý zbraní. Grimod si však myslel, že si Dorin druh zbraně zvolí, ale neučinilo se tak. Dorin dlouho dobu nevěděl jaký druh si má vybrat. Jediné co ho zaujalo byla Sekyra a Palice. Dorin si, ale nakonec vybral Sekyru.. Velice mu to sní šlo a jde. Po šedesáti letech se Dorin vydal do Železné Kovárny, byl tam poprvé a jeho oči dřív nic takové neviděli, pakliže žil v Loch Modanské krajině. Dorin se tam měl setkat s Šampionem
Hagronem. Avšak nemohl a nemohl ho najít.. Ale Hagron si ho našel sám. "Hrm.. *vyfoukne dým* Ty budeš jistě Dorin.." ... "Hrm.. *přikývne*"
Hagron mu zadal první úkol. Musel se vydat do Dun Morogh, vystopovat Mrazivého Yettyho a zabít ho. Na důkaz, že tak učinil musel přinést jeho hlavu.
Dorin se ihned vydal do Dun Morogh a začal ho celý prohledávat.
Po pěti dnech Dorin narazil na Trpaslíka jménem "Dorduk". Dorduk byl starý a moudrý šaman toužící po kusu chlebu. Dorin mu vyhověl, ale chtěl vědět, kde se nachází Mrazivý Yetty. Dorduk se pousmál a zavedl Dorina k jeskyni, kde sídlil Mrazivý Yetty.
Titáni ať ho ochraňují přede vším co se v té jeskyni skrývá.
Dorin se vydal do jeskyně.. Bloudil v ní přibližně dvě hodiny.. Potom se celou jeskyní prohnal strašlivý řev a dupot. Dorin nevěděl odkuď to jde.. Schoval se za balan, který stál přímo před ním. Yetty se blížil a blížil.. Dorin nevěděl co má dělat.. Ale vzpoměl si, že to je trpaslík.. Trpaslík z rodu Kamenných Sekyr! Dorin!
Vylezl z poza balvanu, rozeběhl se proti Yettymu a sekl ho do nohy.. Yetty se naštval, otočil se a popadl ho. Byl oslaben, a tak ho nedržel příliš pevně. Najednou se z druhé strany ozve další řev.. Yetty se ihned ohlédne co to je. Dorin toho využije a sekne Yettyho do krku.. Yetty ihned padá k zemy i s Dorinem. Dorin upustí sekyru a stačí se chytnout za kus kamene který vysí ve zdi. Potom se pustí a dopadne na Yettyho. Popadne sekyru a usekne mu hlavu. Potom se vydá pryč z jeskyně.. Druhý řev už se pak neozíval a Dorin se v klidu vrátil zpátky do Železné Kovárny. Hagron uznal, že je dobrý a mohl se vrátit zpátky do Loch Modanu. Avšak za 30 let se musí vrátit a splnit další úkol. Dorin odcestoval zpátky do Loch Modanu. Cestou potkal jednoho trpaslíka.. Myslel si, že je ze železné kovárny, ale nebyl. Trpaslík se otočil a zahleděl se Dorinovi do tváře. Sundal si helmu a jeho oči rudě zářeli. Měl černou hlavu. Vypadalo, jako kdyby jí měl ze železa. Dorin popadl svou sekyru, postavil se do obranné pozice. Trpaslík s rudými oči po něm ihned vystartoval. Měl pouze malí palcát. Pokoušel se ho praštit do hlavy a usmrtit ho. Dorin byl však mrštný a useknul mu hlavu. Opravdu.. Trpaslík byl ze železa. Dorin si celou cestu potom říkal, kde se tu vzal. Když dorazil do sídla Kamenných Sekyr, tak tam Železní Trpaslíci bojovali s jeho Rodem. Dorin se ihned přidal do boje. Tento boj vyhráli, ale s velkými ztrátami.
Dorin se ihned začal vyptávat kde se tam vzali.. Jeho Otec však říkal, že po dobu co byl pryč, tak se tu usídlili Železní Trpaslíci. Říkal mu, že jsou velmi nebezpeční, avšak Dorin se jich nebál.. Den co noc strážil sídlo. Ale dlouhých 60 let už nikdo neútočil. Po těchto 60 letech přiběhl zvěd a říkal, že se blíží tucet Železných trpaslíků. Dorin a jedna skupina museli opustit sídlo a přesunout se kus od jejich sídla. Dorin využil toho, že v sídle zůstalo jen pár Železných Trpaslíků a ihned zautočili.. Pobili je do jednoho a prozkoumali celé město.
Dorin narazil na železné dveře přidělané k zemy. Otevřel je a viděl jen schody. Sešel po nich a tam klece a věznice.. Ve věznicích byli pouze Kostry. Ale v jedné znich byl malý lidský kluk s šedými vlasy. Dorin si myslel, že to je past. Ale potom co mu malej kluk řekl co vše se tam stalo, tak ho vzal sebou. Vrátili se zpátky do tábora a klukovi dal najíst a napít. Znovu mu převyprávěl příběh. Dorin si mezi tím vzpomenul, že zapoměl na Sídlo Kamenných Sekyr. Ihned vydal rozkaz, že se tam ihned musím vrátit, ale pozdě. Jediné co tam zbylo byli trosky je ho sídla a mrtvoly Trpaslíků. Mezi nimi ležel i Dorinův Otec. Dorin ho ihned začal hledat. Jeho tělo leželo kousek od hrobečku jeho matky. Otec eště chvilku žil a předal Dorinovi Sekyru o které se říká, že byla vykována Titány. Dorin si přál v tu chvíli jednu věc a to aby jeho otec žil dál.. Neučinilo se tak.. Eště chvíli před jeho smrtí Dorinovi zanechal jeho Sekyru a přál si, aby vedl jeho lid. Dorin prahnul jen po jedné věci a to po té, aby se pomstil Železným Trpaslíkům. Po dalších pár letech kdy železní trpaslíci se vraceli do své země zahlédli Dorina s lidským hochem, ale však už starším. Trpaslíci se proti nim rozeběhli.. Dorin chtěl zůstat a pomstít se.. Bylo jich strašně moc.. Dorin popadl sekyru, ale mladý hoch ho přesvědčil, aby odplul sním pryč... Dorin trval na tom, že tam zůstane. Ale neučinilo se tak a odplul. Myslel si, že je ho hanba. Po pár dnech když se plavili po moři se strhla bouře.. Silná bouře kterou naštěstí přežili.. Stroskotali na neznámém ostrově, který si prý řiká "Exodus".

Když se Dorin po stroskotání probral, tak zjistil, že je sekyra rozervána na dva kusy. Bral to se smutkem.. Po ňáké době když s chlapcem oběvili město Esgaroth se Dorin vydal za kovářem s přáním, aby sekyru skoval dohromady.

//Na Druhý den ráno//

Dorin posedával v hospůdce u Ernýho, čas od času vyšel ven.. Byl celkem nervózní, pakliže celou noc neviděl Narthrezima. Dlouhé hodiny chodil po Esgarothu.. Sem tam a tak dokola. Večer potkal jednu elfku a sednul si sní k ohništi a povyprávěl ji jeden příběh, ale o tom až jindy. Na ňákou dobu se zabavil a pak se vrátil do hospody.. Dal si korbel piva a šel do postele.. Skoro vůbec nic nenaspal.

//Třetí den ráno//

Dorin si řekl, že se už vydá za kovářem. Když dorazil ke kováři, tak pohlédl na skvost který ležel na kamenném stolku. Ihned sekyru popadl a tahal z měšce peníze, které kovář požadoval.


Naposledy upravil Dorin dne Mon Mar 16, 2015 11:57 pm, celkově upraveno 2 krát
Darkus
Darkus
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 14
Age : 20

Návrat nahoru Goto down

[zamítnuto] Žádost o Sekyru Empty Re: [zamítnuto] Žádost o Sekyru

Příspěvek pro Darkus Mon Mar 16, 2015 11:25 pm

Omlouvám se za hráče Nathrezima kvuli tomu jménu.. Deusn už poprosil, abych mu vzkázal, že se má přejmenovat.
Darkus
Darkus
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 18. 12. 14
Age : 20

Návrat nahoru Goto down

[zamítnuto] Žádost o Sekyru Empty Re: [zamítnuto] Žádost o Sekyru

Příspěvek pro Amaroth Mon Mar 30, 2015 1:33 pm

V první řadě čte se to všelijak. Jsou tam hrubky a text je doslova plný párů teček. Pominu, že by měly být 3 nebo 1, nikdy ne 2, ale celkově se kvůli tomu mizerně drží pozornost a celé to vyhlíží stylem "no... tak on šel... a dál nevím, třeba sekl... a pak už to našel..." - jinými slovy neustále z je z textu cítit, jak autor vlastně netušil, co napsat dál. Po obsahové stránce jsem se také dost podivil. Nevím o tom, že by trpaslíci temného železa byli na povrchu nějak "železní" nebo jinak odolnější, než jiní trpaslíci (že o tom nevím neznamená, že by to tak nemohlo být). Celkově na mě dost působíš, že ve všem kolem RP ještě dost plaveš, měl jsem velký problém rozpoznat, jak že se vlastně události ubíraly a většinu času, po který jsem text četl, jsem strávil přemýšlením, co tím chtěl básník říct a jestli mi to dává smysl.

Jediné opravdové plus, jaké ti mohu přičíst je skromný výběr itemu, žádná šílenost s miliardou ozdob a ostnů uzavřená svítícím krystalem. Nechci tě odradit od další snahy nebo tak, ale myslím si, že si musíš trochu více dát dohromady, co, jak a proč vlastně hraješ, stejně jako co, jak a proč vlastně píšeš. Zkus to klidně později, až si tyhle věci necháš lépe uležet v hlavě. Zamítnuto.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

[zamítnuto] Žádost o Sekyru Empty Re: [zamítnuto] Žádost o Sekyru

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru