Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

+8
Erremnart
Kayrean
Xandria
Drog
Arenol
Thiriel
Kelran
Vardek
12 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Arenol Tue Jun 09, 2015 12:21 pm

Xan, mě za Arenola bylo vpáleno na rovinu už dost věcí, které si myslím že měli zůstat v utajení buď úplně, nebo o něco déle než tomu bylo. To že najdeme náhrdelník který odsává fell nebo co to je z temných mágů a mě je stručně oznámeno že ,,Tohle využívají warloci sloužící akademii k tomu aby mohli provozovat temnou magii", nevím podle mě by to mělo být více tajeno, hlavně proto že paladinovi to možná vysvětlíš ale většina lidí a možná i elfů by snad měli být vidláci co to chápou jen jako zlo, když už chodili do školy tak pochybuji že tam probírali stránky dobré a špatné magie + která se ještě dá ještě považovat za dobrou v normě. Já co mám informace o těchto věcech tak čistě inRP je mi to oznámeno tak že to musím pochopit i kdybych nechtěl, lidi mi to podávají jako dementovi ve škole stylem tohle je 1+1, to musíš chápat.
Arenol
Arenol
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 127
Join date : 22. 06. 14
Age : 28
Postavy : Arenol, Arenol, Arenol

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Xandria Tue Jun 09, 2015 12:38 pm

Arenol napsal:Xan, mě za Arenola bylo vpáleno na rovinu už dost věcí, které si myslím že měli zůstat v utajení buď úplně, nebo o něco déle než tomu bylo. To že najdeme náhrdelník který odsává fell nebo co to je z temných mágů a mě je stručně oznámeno že ,,Tohle využívají warloci sloužící akademii k tomu aby mohli provozovat temnou magii", nevím podle mě by to mělo být více tajeno, hlavně proto že paladinovi to možná vysvětlíš ale většina lidí a možná i elfů by snad měli být vidláci co to chápou jen jako zlo, když už chodili do školy tak pochybuji že tam probírali stránky dobré a špatné magie + která se ještě dá ještě považovat za dobrou v normě. Já co mám informace o těchto věcech tak čistě inRP je mi to oznámeno tak že to musím pochopit i kdybych nechtěl, lidi mi to podávají jako dementovi ve škole stylem tohle je 1+1, to musíš chápat.

To je pak v tomhle směru pochopitelný. Mě se třeba líbil přístup Ignie v tomhle, když se svěřovala mé postavě že je zažehnávač, že největší potíž bude až skončí válka, tak že jí vyženou. Což mě přijde takové docela fér vůči světu.

Co se týče úplného krytí jak píše Esaias, tak z toho mám zkušenosti že to dokáže unavit. Že hráč je pak dost omezovanej v RP, zvláštně pokud si pak uvědomí "proč vlastně?" když z toho technicky nic moc nemá krom toho že hraje teoreticky zajímavou classu co se nikdy neprojeví. Možná by to člověk pak snesl víc kdyby byla nějak podstatně silnější v PVE a nebo v PVP a nebo nejlépe v RP. O to víc pak dokáže znechutit hru, kdy se snažíte o nádherné krytí, dáváte si pozor a pak přijde nějaký blbeček a celé vám to zkazí. Problém ani není s tím že byste človíka nedokázali vytahat za uši, problém nastane v momentě kdy se začnou zvěsti o vás šířit jako podzemní oheň a nezastavíte to, a neuděláte s tím absolutně nic. Proto mi přijde nejshůdnější hrát tolerovaného černokněžníka co jako alchymista, bosorka, nekromant, démonolog žije na okraji společnosti a k ničemu ho pořádně nepustí. A jedinný způsob jak se z toho vymanit, je získat si důvěru druhých. Což už je pak na hráčích a jejich úsudku, jestli jim vadíte a nebo ne.
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Esaias Tue Jun 09, 2015 12:51 pm

Co se Zažehnávačů týče, nikdy nebyli tajní pokud vím. Minimálně v Argetlissu je to prostě oficiální složka Akademie, navíc pod dohledem Církve.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Amaroth Tue Jun 09, 2015 1:14 pm

Drog napsal:Máme tu Bronzových drakov. Prečo proste sa nevrátit v čase, nezachránit ho a nevzat do našej časovej linky? Aj to je úplne normálna možnost ak poukážem nato že Invirmi preniesla nejakých no-namerov z Arathoru do súčasnej doby because reasons.

Proste voľte ludia zato a uvidíte že bude konečne riadne RP od hordy a nabudím aj ostatné frakcie!
Drog napsal:To je čistá spekulace, Invirmi se taky mohla vzít z budoucnosti a vrátit se prone. Šlo by to na 100%. Máme natom Arathoru tolik pejčovin veci co se stavají rychlostí svetla, veci co mizí rychlostí svetla, itemy,blbústky všeho druhu, byly tu OP magické eventy x x x dalších vecí, ale taková jedna blbost to je kolem toho moc kecú.

Very Happy Jdu radši spát ale dobre sem se zasmál.
Kdo se opravdu dobře a kvalitně teď zasmál jsem já Drogu. Když si bereš do pusy bronzovou letku a cesty časem, které tu proběhly, obtěžuj se zjistit si také všechny informace o dračím kodexu, o tom, jestli jej Invirmi dodržuje (usnadním ti to - dodržuje a to striktně) a také se obtěžuj si získat info o tom, proč sem postavy z Arathi šly. 'cause fuck you v tom ale roli nehrálo. V tom tvém sebestředném mávání rukama "oživte i mě, spasím svět!" už tak trochu ano.

EDIT: Valanire, Esaiasi, vybodněte se na neurologii. Je to hovadina kalibru .50. Nevíme, jak tyhle věci fungují jistě a co právě děláte je, že nahrazujete (fantasy) víru (technologickou) vírou. Skáčete z bláta do louže a absolutně ničemu a nikomu to neslouží. Ne, mozek nejsou RAMky. Přestaňte bojovat s něčím, co považujete za znásilnění vědy a logiky jiným znásilňováním té vědy, kterou tak proklamujete, a jejích metod. Hledáme pravidla, ale fakt ne vědecká vysvětlení, na to jsme tu trochu malá píva.

EDIT 2: Invirmi byla v naprostém utajení úplně před všemi, ale měla smůlu, že byla jednou spatřena, když přecházela do skutečné formy, aby někam odletěla. Pak byla tajemstvím těch několika, co o ní věděli a odhalili ji (sama okamžitě opustila Cech mágů) a prozradila se pořádně a všem vlastně až když se rozjely problémy s Faldirem.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Esaias Tue Jun 09, 2015 3:17 pm

Mno, Amarothe...já to nikomu necpu, je to jen alternativní vysvětlení pro typy lidí jako jsem já a Valanir, kteří to prostě takto zhodnotit potřebují, jinak tomu přesně nikdy neporozumí. Very Happy Osobně se mi takovéto prznění nějakých teoriích, ať už fantasy nebo technických, velmi zamlouvá a dělám to odjakživa. A nejspíše taky dělat budu. Jen inrp to prostě ode mě chytne vždycky takové to pozlátko, aby to do rp pasovalo a nikdo nepozná, že něco takto przním a ani nemusí.

Nevyřvávám tady nic o tom, že to takto musí chápat i všichni ostatní. Kdo nechce, nemusí. Nemusí si to ani číst. Je mi to zcela šumák. Tohle je prostě jen má soukromá teorie, rád si přečtu i teorie jiných osob, něco třeba převezmu či pozměním a vytvářím si pak teorie vlastní.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Amaroth Tue Jun 09, 2015 3:53 pm

To ti neberu, jen mi utíká smysl podobné činnosti Very Happy. Z pohádky, kterou hrajeme, si dělat DefinitelyNotPohádka, aby to nebyla pohádka...

Ohledně stanovení těch pravidel jako takových, něco takového bude lepší vyřešit v rámci GM porady, proto jsem se zatím nevyjádřil přímo k původnímu tématu.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Esaias Tue Jun 09, 2015 4:02 pm

Jop, asi máš pravdu...ale holt kolik jazyků, tolik chutí. Very Happy
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Zorak Tue Jun 09, 2015 7:22 pm

Ai tak nějak ... když máme něco rpit, musíme vědět, jak to rpit. A popravdě, jen nadefinovat, že tu máme nějakou duší, ale pak k ní nedat žádný background, no tak si hold k pochopení problematiky a jejímu rozšiřování a korektnímu rpení musíme vytvořit jiný základ.
Pro zajímavost jsem hledal zmínky o duši na wowwiki, jediné, co jsem z ní vymlátil je :
In World of Warcraft, many creatures have a life force called a soul. These may be captured by a Warlock in the creature's final moments of life, by the warlock casting the spell Drain Soul on the creature. If the creature was to die while Drain Soul was active, and that creature would yield experience upon its death, then the warlock creates a Soul Shard upon the death of the creature. That soul shard may then be used as a reagent in several other Warlock spells. Frostmourne can remove souls.

když to zkusíš googlit, taky žádné adekvátní a akceptovatelné vysvětlení neexistuje.
Pokud se nějakou FANTASY teorii pokusí vytvořit hráči, bez práce v malém uzavřeném týmu, který bude teorii spřádat, to prostě nepůjde, takováto teorie bude plná chyb a děr.
Pokud využijeme k objasnění toho, co můžeme ve fantasy vědět vědu, je vysoká pravděpodobnost, že tyto díry a nejasnosti eliminujeme.

A když se na to podívám zpětně, za tento topic nebyl schopen nikdo moje argumenty vyvrátit či přijít s lepší teorií či vysvětlením, jak by to mělo fungovat (nezávisle na tom, co postavičky mohou vidět) Zde si půjčím krásnou stať s Eragona, která sice je delší na čtení, ale myslím si, že přesně vystihuje můj pohled na věc:

Odkazy dračích jezdců - Eldest napsal:„Mistře, dnes v
noci mě napadlo, že ty, ani stovky elfských svitků, které jsem přečetl,
se nezmiňujete o vašem náboženství. V co elfové věří?“
Oromis nejprve odpověděl jen dlouhým povzdechem. Potom
řekl: „Věříme, že svět funguje podle jistých neměnných pravidel a že
s pomocí vytrvalého úsilí můžeme tyto zákonitosti objevit a využívat
je, abychom předpovídali události, když se okolnosti opakují.“
Eragon zamrkal. To nebyla odpověď na jeho otázku. „Ale koho
nebo co uctíváte?“
„Nic.“
„Vy uctíváte prázdnotu, nic?“
„Ne, Eragone. My vůbec nic neuctíváme.“
Ta myšlenka byla Eragonovi tak cizí, že mu chvíli trvalo, než
pochopil, co má Oromis vůbec na mysli. Vesničané v Carvahallu
neměli žádnou převládající nauku, ale sdíleli soubor pověr a obřadů,
z nichž většina se týkala zahánění neštěstí. Během výcviku Eragon
poznal, že řada jevů, které vesničané přisuzovali nadpřirozeným
silám, jsou ve skutečnosti přírodní pochody, jako například když
během meditací zjistil, že červi se líhnou z muších vajíček a
nevyrůstali samovolně ze špíny, jak si předtím myslel. Ani mu
nedávalo smysl obětovat jídlo, aby duchové nenechali zkysnout
mléko, když věděl, že kysání mléka ve skutečnosti způsobují
drobounké organismy, které se v tekutině rozmnožují. Přesto byl
Eragon stále přesvědčený, že nadpřirozené síly ovlivňují svět
tajemnými způsoby, což byla víra, kterou jeho seznámení s náboženstvím trpaslíků jedině podpořilo.


Měli bychom si ujasnit, co je cílem této diskuse. Cílem není vnutit někomu přímo jak co rpit. Postava ať vidí božstvo, které uctívá. Ale hráči je nutno ukázat organismy, aby chápal, co vůbec vlastně rpí.

A vhledem k první citaci se tu již budu opakovat. Nelíbí se mi, že něco musíme nějak rpit, jen proto, že nám nějakej blizzard tvrdí, že to existuje, ale už nepodá žádné vysvětlení, proč to existuje, jak se to sem dostalo, a na jaké bázi to funguje.
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Esaias Tue Jun 09, 2015 7:27 pm

Lépe bych to sám neřekl. Smile Ačkoliv původní cíle byly poněkud jiné, byly již uzavřeny a nahrazeny novými...
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Amaroth Tue Jun 09, 2015 9:20 pm

To já chápu, Eragona jsem četl a moc se mi líbí, nicméně nejsem zastánce odporu vůči "protože proto" ve fantasy. Do světa patří záhady a nevysvětlené. Do jisté míry i nevysvětlitelné. Vysvětli si všechny bohy, magii, posmrtný život... Některé věci přinejmenším žijící smrtelníci ani nemusí být schopni pobrat do svého chápání. Odkážu se na Skyrim a Dragonrend, což je Shout, který nechá cíl pocítit smrtelnost. Nesmrtelní draci jej nemohou pochopit a tak ani použít. Je něčím mimo hranice jejich chápání, a mimo ty bude dokud budou nesmrtelní. Což by mělo být navždy.

Nemyslím si, že jsou takové věci ve fantasy na škodu. Nemusíme chápat a znát úplně všechno, co se ve světě kolem nás šustne, a to ani u věcí, se kterými přicházíme třeba i denně do styku. Mažeme pak záhady, omezujeme prostor pro fantasii a sny a tím svazujeme to, o čem tedy alespoň pro mě fantasy je. Vědět o všem, všechno chápat, všechno umět vysvětlit... by byla trochu nuda, ne? Je spoustu věcí, se kterými pracujeme, fungují a jsme spokojeni, že fungují, nepotřebujeme vědět do posledního atomu, jak a proč, hlavně že fungují. Chcete vám asi bližší příklad? Teorie relativity.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Esaias Tue Jun 09, 2015 9:32 pm

Necháváme prostor pro vlastní představivost. Touto představivostí jsou právě výše vypsané teroie, které jsme umístili do mezer ohledně celého tohoto tématu, které se zde řeší. Každý nechť si je sám doplní jak uzná za vhodné.

Něco z rp pochopit do posledního atomu pro mě znamená dokonalé rpení dané věci, bez chyb a nesmyslů, které mohou nevědomostí vznikat. Nevím jak ostatní, ale já mám prozatím tu výhodu, že čím déle rpím, tím více otázek si kladu, tím více teorií si vytvářím a tím více své rp rozvíjím. Za pět nebo šest let rpení jsem nikdy nedošel do bodu, kdy jsem si řekl, že vím všechno a netřeba již pokládat další otázky.

A proč vůbec chcu doplnit každou mezeru a pak to převést na vědomost mé rp postavy, když se v tématu orientuje? Protože když někdo za mou postavou přijde a bude se vyptávat, dokážu mu pak odpovědět. Můj mág je rpen stylem, že chce všemu dokonale rozumnět, vše chce probádat a objevit. Takové rp, kdy se mě někdo na něco optá a já odpovím pokrčením ramen a větou "nevím, ono to tak funguje...ale nevím proč a jak", mě nikdy moc nebralo. Very Happy

A vůbec nezáleží na tom, jestli máme pravdu, nebo je to celé hloupost, ale pro nás samotné to tak funguje a chápeme to tak, nebo je to celé nesmysl. Může klidně přijít někdo jiný a navrhnout zase spoustu dalších a jiných vysvětlení, na které zase bude každý koukat všelijak. Země taky kdysi byla placatá a před tím ani nevěděli, že nějaká je. A taky se nesmířili s tím, že prostě je. Tak jsme došli k tomu, že dnes je kulatá. A objevili jsme toho v našem světe opravdu mnoho. A stejně si stále i po tak dlouhé době klademe další otázky, bádáme, objevuje a vytváříme nové teorie a domněnky.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Zorak Tue Jun 09, 2015 9:57 pm

Esaias napsal:Necháváme prostor pro vlastní představivost. Touto představivostí jsou právě výše vypsané teroie, které jsme umístili do mezer ohledně celého tohoto tématu, které se zde řeší. Každý nechť si je sám doplní jak uzná za vhodné.

Něco z rp pochopit do posledního atomu pro mě znamená dokonalé rpení dané věci, bez chyb a nesmyslů, které mohou nevědomostí vznikat. Nevím jak ostatní, ale já mám prozatím tu výhodu, že čím déle rpím, tím více otázek si kladu, tím více teorií si vytvářím a tím více své rp rozvíjím. Za pět nebo šest let rpení jsem nikdy nedošel do bodu, kdy jsem si řekl, že vím všechno a netřeba již pokládat další otázky.

A proč vůbec chcu doplnit každou mezeru a pak to převést na vědomost mé rp postavy, když se v tématu orientuje? Protože když někdo za mou postavou přijde a bude se vyptávat, dokážu mu pak odpovědět. Můj mág je rpen stylem, že chce všemu dokonale rozumnět, vše chce probádat a objevit. Takové rp, kdy se mě někdo na něco optá a já odpovím pokrčením ramen a větou "nevím, ono to tak funguje...ale nevím proč a jak", mě nikdy moc nebralo. Very Happy

A vůbec nezáleží na tom, jestli máme pravdu, nebo je to celé hloupost, ale pro nás samotné to tak funguje a chápeme to tak, nebo je to celé nesmysl. Může klidně přijít někdo jiný a navrhnout zase spoustu dalších a jiných vysvětlení, na které zase bude každý koukat všelijak. Země taky kdysi byla placatá a před tím ani nevěděli, že nějaká je. A taky se nesmířili s tím, že prostě je. Tak jsme došli k tomu, že dnes je kulatá. A objevili jsme toho v našem světe opravdu mnoho. A stejně si stále i po tak dlouhé době klademe další otázky, bádáme, objevuje a vytváříme nové teorie a domněnky.

EXACTLY!

Jen k tomu ještě doplním, že podobné diskuse pomáhají vytvořit mantinel, co možné je a co možné není, ať už se jedná o duše, nebo cokoliv jiného. To aby se pak předešlo případným dlouhým diskusím "A proč to moje postava nemůže umět, když to prostě CHCI udělat?" Protože a), b), c) d) .... tady máš důvody, proč je to kravina. Abychom se pokud možno vyhli jednoduché univerzální odpovědi "protože je to prostě OP". Také důležite vědět PROČ je to tak OP a nereálné. Nejen že to prostě někdo řekne, že se mu to v tu chvíli tak zdá (nezávisle na tom, jestli pravdu má nebo ne).

Jo a hlavně, aby si hráči také rozšířili svoje obzory. RP je hra na úrovni, ne nějaká stupidní střílečka, u které stačí držet prst na myši a tupě zírat do monitoru. RP vždy bylo hdou náročnou na přemýšlení, znalosti a kreativitu. A to bychom se měli snažit rozvíjet
Zorak
Zorak
Výpomoc
Výpomoc

Poèet pøíspìvkù : 208
Join date : 02. 06. 14
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Amaroth Tue Jun 09, 2015 10:24 pm

Udělejte summit nekromágů a rokujte dny a noci o tomto Very Happy. Ne, teď vážně, to by byla zajímavá diskuze.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Esaias Tue Jun 09, 2015 10:29 pm

Valanire, my asi musíme mít stejné předky nebo co, že si tak rozumíme v tomto ohledu a doplňujeme se. Very Happy Very Happy Very Happy
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Amaroth Tue Jun 09, 2015 10:45 pm

Nojo, měli byste se zasnoubit. Teď bez dětských vtipů, na kdy vypíšeme ten event? Very Happy
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost... - Stránka 3 Empty Re: Oživení mrtvých postav, zmrtvýchvstání, nesmrtelnost...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru