Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VÁŽNĚ?!

+13
Esaias
Alastor Strix'Efuartus
Xandria
Mezin666
Amaroth
madman1851
Banshee
Fantt
deusn
Quentin
Dalvengyr
Keileb
Ničitel Babylónu
17 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Banshee Sun Feb 22, 2015 3:01 pm

Mezin666 napsal:Poprosil bych všechny co na mě ukazují s tím, že przním rp nebo podobné věci, aby přednesli konkrétní věci, protože už mě vážně unavují pomluvy šířené způsobem "Stará Kelišová povídala.....". Jestli toho nejste schopní tak si mne neberte do úst díky.

  Tak třeba tu byl milý, zlatý incident s ..Diegem.. myslím. Diego takhle něco tropil a probodli jej "skrze břicho". Potom, co mi ho přivedli na ošetření, jsem s ním vedl krátký dialog o tom, že je blbost, aby tohle přežil. Samozřejmě Diego je dobrý RPer, který ví, že je to prostě smrtelná rána + cesta někam do lazaretu. Nu, a tak si do budovy nakráčel se zpožděním dvou hodin nasteroidovaný Mallen, jenž svojí mocnou, všemocnou rukou zázračně uzdravil mrtvolu. Ale co vlastně uzdravil? Možná "skrz břicho" znamená "skrz žaludek". Pak jsi tedy způsobil, že stejně jako se s vodou vypořádá tonoucí, on se vypořádal s překyselením celého těla od žaludečních šťáv. Pokud to však znamená "skrz střeva", pak jsi se jako první vypořádal se sepsí a vynalezl lék na rakovinu.
Gratuluji, můžeš si otevřít lékárnu a prodávat postupně své prsty.
 
Každopádně to nevadí. My víme, že Mallen po každém jídle spolkne hrst testosteronových pilulek a pak si dá trojitého turka na oddych. Proto je na eventech tak aktivně bojeschopný a pasivně umírajíceschopný. Je to můj hrdina! *procítěně si položí ruku na srdce*

Nicméně vím, že si na nějaké rakoviny, sepse a jiné s*ajdy nehodláte hrát, taky bych to po vás nechtěl. Však mám stále naději, že zde budou hráči alespoň trochu realističtí. Aneb kdo obvazuje hluboké rány jen obvazem?


Naposledy upravil Banshee dne Sun Feb 22, 2015 3:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Banshee
Banshee
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 28. 12. 14
Postavy : limited edition

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Mezin666 Sun Feb 22, 2015 3:21 pm

Jestli je ten tvůj Diego tak dobrej rper, tak měl prostě umřít. Já když léčim tak nikomu nepřikazuju, aby to přežil, úspěch léčby je hlavně na zraněné postavě a já taky neovlivnim jak mi hráč to zranění přednese. Takže pokud si nechal léčit smrtelnou ránu a měl skutečně umřít, je chyba že žije na jeho straně. A doporučuju ti přestat rpit ve fantasy světě, když ti vadí léčba Svatým Světlem, když je tu magie a tak podobně, oproti reálnému světu fuj fuj viď? Smile
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Xandria Sun Feb 22, 2015 3:22 pm

Banshee napsal:
Mezin666 napsal:Poprosil bych všechny co na mě ukazují s tím, že przním rp nebo podobné věci, aby přednesli konkrétní věci, protože už mě vážně unavují pomluvy šířené způsobem "Stará Kelišová povídala.....". Jestli toho nejste schopní tak si mne neberte do úst díky.

  Tak třeba tu byl milý, zlatý incident s ..Diegem.. myslím. Diego takhle něco tropil a probodli jej "skrze břicho". Potom, co mi ho přivedli na ošetření, jsem s ním vedl krátký dialog o tom, že je blbost, aby tohle přežil. Samozřejmě Diego je dobrý RPer, který ví, že je to prostě smrtelná rána + cesta někam do lazaretu. Nu, a tak si do budovy nakráčel se zpožděním dvou hodin nasteroidovaný Mallen, jenž svojí mocnou, všemocnou rukou zázračně uzdravil mrtvolu. Ale co vlastně uzdravil? Možná "skrz břicho" znamená "skrz žaludek". Pak jsi tedy způsobil, že stejně jako se s vodou vypořádá tonoucí, on se vypořádal s překyselením celého těla od žaludečních šťáv. Pokud to však znamená "skrz střeva", pak jsi se jako první vypořádal se sepsí a vynalezl lék na rakovinu.
Gratuluji, můžeš si otevřít lékárnu a prodávat postupně své prsty.
 
Každopádně to nevadí. My víme, že Mallen po každém jídle spolkne hrst testosteronových pilulek a pak si dá trojitého turka na oddych. Proto je na eventech tak aktivně bojeschopný a pasivně umírajíceschopný. Je to můj hrdina! *procítěně si položí ruku na srdce*

Nicméně vím, že si na nějaké rakoviny, sepse a jiné s*ajdy nehodláte hrát, taky bych to po vás nechtěl. Však mám stále naději, že zde budou hráči alespoň trochu realističtí. Aneb kdo obvazuje hluboké rány jen obvazem?

Tuhle problematiku řeší i PnP Shadowrun, zejména v 5té edici. Kdy jsou možnosti léčby klasickou medicínou a nebo magií. Docela rozumně to tam rozvedli stylem, že obě možnosti lze kombinovat, ale nejde použít běžná medicína po zásahu magie. Vtip je v tom, že hodně dobrý léčitel je schopen vyléčit prakticky cokoliv, ale ta rána se zacelí ať se mu to líbí nebo ne. Takže pokud je to jen polovičatý léčitel, tak někoho vyléčí magií, unvitř těla zůstanou nějaké škody a rána je zacelená tak a divně pospojovaná že doktor si s tím už neví rady. Zatímco když první zasáhne doktor, a léčitel pak jen doléčí co doktor nezvládl ..tak to je ideální postup Smile
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Banshee Sun Feb 22, 2015 3:36 pm

Mezin666 napsal:Jestli je ten tvůj Diego tak dobrej rper, tak měl prostě umřít. Já když léčim tak nikomu nepřikazuju, aby to přežil, úspěch léčby je hlavně na zraněné postavě a já taky neovlivnim jak mi hráč to zranění přednese. Takže pokud si nechal léčit smrtelnou ránu a měl skutečně umřít, je chyba že žije na jeho straně. A doporučuju ti přestat rpit ve fantasy světě, když ti vadí léčba Svatým Světlem, když je tu magie a tak podobně, oproti reálnému světu fuj fuj viď? Smile

Diego je samozřejmě mrtvej. A ty jakožto někdo, kdo léčí, máš sám zvážit jestli na dané zranění máš síly nebo ne, protože to ty se zabýváš Světlem, ne on. Spoustu hráčů se ptá léčitelů, co mají vlastně za zranění a my jim musíme něco navrhnout. Chápeš? To není, že "já chci přežít" "tak fajn" a zahraješ si na Ježíše. Mysli trochu.

Mě nevadí léčení Světlem. Mě vadí, když jím někdo przní mrtvoly jako ty.

Alastor Very Happy Já věděl, že nezůstaneš u diplomatické odpovědi "Tvoje problémy bych chtěl mít" Very Happy Já se měl vsadit. Ale teď vážně. Ta část o tobě tam byla spíše na přání. Keep calm and think about it.
Banshee
Banshee
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 28. 12. 14
Postavy : limited edition

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Mezin666 Sun Feb 22, 2015 3:42 pm

To neni o síle, ale o tom, že se i tak musíš pokusit tomu člověkovi zachránit život, kněz a paladin ztrácí naději v hodně ojedinělých případech. Světlo neni injekce, aby si odhadoval kolik mililitrů pacient potřebuje. Zapomínáš, že kněz a paladin jsou pouze prostředníci, přes který ta moc proudí. A většinou ti hráči smrtelný zranění nezarpí, protože buď chtějí přežít, nebo neví do jakých detailů mají to zranění popsat. Takže je to to samý co sem psal.....záleží víc na zraněném než léčitelovi.
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Anonymní Sun Feb 22, 2015 3:47 pm

Alastor napsal:Diplomaticky s tebou jednat nebudu pořád se ti něco nelíbí a koho se zeptám tak kolektivně by jsme na tebe složily názor " všude byl všechno zná "
a co je jinak než si myslíš tak je špatně

Zvláštní jak se právě tohle dá použít i na tebe Very Happy
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Banshee Sun Feb 22, 2015 3:57 pm

*k Mallenovi*
Dobře, to beru. Ale ty to přesně tak můžeš zaRPit. Paladin jenž ještě neztratil víru se odhodlá ještě naposledy raněnému pomoci, ale již bylo pozdě. Hele, já nevím, co ti Diego pak řekl, však vím, že to vcelku pobouřilo GM, protože to prostě bylo naprosto mimo. Taky občas dostanu od hráče vysvětlení přehledný jak noha. Avšak v případě "Co se ti stalo?" "Probodli mne mečem." "Kde?" "Na břiše" to je jasný výsledek a pokud se hráči nelíbí logická diagnóza, tak ať to rozsoudí GM. Nejde o to, že chci postavy zabíjet, jde o to, že sám nechci být v prů*eru, protože jsem kvůli panu XX zprznil veškerý léčitelství. A tohle se ti stalo v tomhle incidentu.

Alastor, přesně tak to je! Vím všechno! Všechno jsem prolezl! Tenhle topic jsem sepsal naprosto sám! (proto říkám, že na přání..ehm..) Pozdravuj ty své ženY!
Banshee
Banshee
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 28. 12. 14
Postavy : limited edition

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Esaias Sun Feb 22, 2015 4:06 pm

Náhodou já se musím Banshee rozhodně zastat. Nebral bych to jako hate, ale text k zamyšlení pro každého, kdo to potřebuje.

Já s Mallenem nemám žádný problém, dokonce jsem ani nikdy nebyl osobně u toho, když mělo dojít k něteré z těch známých chyb v jeho rp. Vím o něčem jen z doslechu, ale přesto si myslím, že by možná měl něco málo přehodnotit a trochu změnit postupy a přístupy...ale třeba ne, kdo ví... Frakci dokáže vést naprosto nejlíp, to klobouk dolů. Když má Mallen frakci, tak to prostě jede... Smile

Alastor si zase může k srdci vzít farming a pozamyslet se nad tím... vážně nabízet 30 goldů za vraždu?
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Xandria Sun Feb 22, 2015 4:09 pm

Asi ho fakt štve Very Happy
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Mezin666 Sun Feb 22, 2015 4:11 pm

Podle toho co mi teď řekl sám Diego, tak sem mu tim vyléčenim dal 10 minut života navíc. Stihli ho odnést do lazarethu a tam umřel, takže nechápu co vlastně řešíš. Navíc žádný gm se mi neozvalo, aby to semnou probralo, že sem udělal nějakou blbost a že je nakrknutý, takže tu poznámku jako směrodatnou brát nemůžu.
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Kayrean Sun Feb 22, 2015 8:39 pm

Amaroth napsal:
Mezin666 napsal:Poprosil bych všechny co na mě ukazují s tím, že przním rp nebo podobné věci, aby přednesli konkrétní věci, protože už mě vážně unavují pomluvy šířené způsobem "Stará Kelišová povídalala.....". Jestli toho nejste schopní tak si mne neberte do úst díky.
^This, hrdinové.

Tak já tedy budu za hrdinu.

V momentě, kdy normálně paladin téměř upaluje osoby spojené jen okrajově s magií jinou než arkánovou a pak najednou téměř spí (to je jen nadsázka) s demonoložkou, je něco špatně.

V momentě, kdy obránci města pálí salvu proti řítící se vlně nepřátel z pušek a luků a paladin na stejnou vzdálenost (Až klidně 100m) vypálí svatým iontovým kanónem se 100% přesností a účinností, je něco špatně.

V momentě, kdy je paladin schopen mluvit o Svatém Světlu jako o prostém podřadném nástroji je též něco hodně špatně. - "Paladinové a kněží, vrhejte na ně Světlo!" (A kameny a klacky!)

Možná je také něco špatně v momentě, kdy se ze vzoru ctností stává tyran schopný vyvraždit všechny, kdo nesouhlasí s JEHO myšlenkou.

Tohle jsou jen ty nejvážnější věci za poslední týden, které mě napadly. A nejen mě nad tím vším zůstával rozum stát, když se to objevilo ve hře. Smutné je, že tu pak existuje pouze jeden metr a podle tohodle se měří i ostatní paladinové / kněží, kteří to pak odnesou.

Možná padne opět ta otřepaná hláška "Zameť si nejprve před vlastním prahem.", problém je, že z toho mého by se na rozdíl od tohodle dalo jíst Smile[/quote]

[/quote]
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Amaroth Sun Feb 22, 2015 9:18 pm

Zuri:
Nikdy jsem nezastával model, kdy frakční GuM (skutečně systémově GuM, rank ID 0) je hráč. Nadělalo to už až mockrát neplechu. V tomhle systému by bylo samozřejmostí, že peníze nebude mít k dispozici žádný hráč zcela volně. Taktéž mluvíme o ekonomice. Součástí ekonomiky pochopitelně nikdy nejsou jen příjmy, ale i výdaje. Musíš nakoupit jídlo, platit výplaty (počty NPCček jsou až ve stovkách, enjoy), nakupovat materiál... A krach je něco, co žádná frakce nikdy nebude chtít, to vám zaručuju, protože pak by vás čekala regulérní vzpoura hladovějících NPCček. Čísla co jsem nastínil byla trochu přehnaná, to je druhá věc. Rozhodně nemáme v plánu addnout nějaké GB 1000g s tím, že je libovolný hráč bude moci vybrat, to se neboj. Pokud s takovými částkami máme operovat, nebudou k dispozici (a to v tomhlě případě i za cenu chabého RP vysvětlení).
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Mezin666 Sun Feb 22, 2015 11:29 pm

Mallen nechal upálit jedinýho člověka, což byla Naxova postava a byl to lock a neměl šanci na nápravu. To, že je Alastor démonolog NIKDO v expedici NEVÍ! Ani Mallen. Byla několikrát testována Světlem a nic se neprokázalo, ale lidi si vždy najdou rp důvod, když ooc vidí lock talenty postavy u expedice že? Navíc Mallen s ní nikdy nic neměl, maximálně s ní prohodí pár slov. Nikdy jsem, žádnym iontovým kanónem nepálil, ale používal sem Světlo jako zbraň, účinnost záleží na gmku při eventech, rollech a podobně. Vrhejte Světlo, moc Světla, použijte Světlo...jak jinak chceš v rychlosti boje zadat příkaz? To nesouvisí s tim, že by Světlo vnímal někdo jako pouhej nástroj. Můžeš mi říct, koho konkrétně jsem nechal zavraždit? Ale pobavil jsi mě, ty kterej lesbíš s nekromantkou. Very Happy
Mezin666
Mezin666
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 27. 06. 14
Age : 32
Postavy : Mallen

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Anonymní Sun Feb 22, 2015 11:41 pm

Takže teď na sebe budeme vrhat ještě na konci každého příspěvku co nejničivější urážku a plot twist k tomu?
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Kayrean Mon Feb 23, 2015 1:01 am

Tak že zrovna o Alastor nikdo neví že je demonoložka nevěřim, když to o sobě kolikrát veřejně prohlašovala. Nehledě na její slavný proslov, u kterého byly asi 3 osoby, z nihž jedna byla z Expedice. (Kvůli Zurimu žádný spoilery)

Tím iontovým kanónem samozřejmě myslím doslova střílení Světla stylem "Holy sniper", což byl Deusnův předposlední Argetlis Event. Vidělo to víc lidí a není to jen mnou.

V rychlosti jde použít plno způsobů, kde by jsi nesnížil světlo na úroveň obyčejného nástroje. Například "Zautočte silou Světla." zní mnohem líp, než "Vrhejte Světlo" (*jde vrhnout šavli*) Každopádně paladin zrovna Světlo jako nástroj nebere. Naopak sám sebe považuje za nástroj Světla, pokud se nepletu Smile

Koho jsi zabil? Bylo to už zmíněno dříve v topicu, stačí najít.

Na závěr mě těší, že se mi povedlo tě pobavit, ale jak říkám, já mám u sebe zameteno. Jen po mě nechtěj, ať sepisuju petice za rovnoprávnost lesbících elfek ve fantasy světě. Jestli ti to je líto, tak se přidej, nebo ti můžu vypsat do PM žhavý novinky z Exodu Embarassed
Mimo to je lepší si zjistit fakta, než se něčím oženu. Tím narážím na to, že po Exodu nepobíhá žádný nemrtvý a nikdo tam neprovádí krvavé rituály, což mají nekromanti tak rádi... zvláštní. Ale jak říkám, do PM klidně vysvětlím vše... a že to vysvětlit jde Smile
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro madman1851 Mon Feb 23, 2015 1:01 am

Amaroth napsal:
Zuri:
Taktéž mluvíme o ekonomice. Součástí ekonomiky pochopitelně nikdy nejsou jen příjmy, ale i výdaje. Musíš nakoupit jídlo, platit výplaty (počty NPCček jsou až ve stovkách, enjoy), nakupovat materiál... A krach je něco, co žádná frakce nikdy nebude chtít, to vám zaručuju, protože pak by vás čekala regulérní vzpoura hladovějících NPCček.

Náhodou mne by sa to lúbilo Very Happy
madman1851
madman1851
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 12. 12. 14
Age : 31
Postavy : Meadhors Helca - Obchodník/ľadový mág/kováč, Turambar - bard

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Quentin Mon Feb 23, 2015 1:06 am

Mezin666 napsal:Bla bla..bla bla bla. Nechal upálit...bla bla bla..

Bro jde o RP Very Happy Nikdo tě nešikanuje, jenom RPíme, je nám jedno co s Alastor máš a nemáš.


Quentin
Quentin
Mythijský agresor
Mythijský agresor

Poèet pøíspìvkù : 249
Join date : 28. 05. 14
Age : 29
Postavy : Sexlord

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro YereCZ Mon Feb 23, 2015 12:40 pm

Fantt napsal:Deusne, díky za tebe, tvůj střízlivý nadhled a férovost.


Závěrem k Mallenovi: argument typu "je to v poho, protože drží frakci" je dost zcestný. S trochou nadsázky je to jako kdyby si teď němci řekli "vrátíme se k nacismu, není to sice nic pěkného, ale měli jsme se fajn." Tenhle jedinec už měl být za prznění RP potrestán dávno.


Tomu říkám, Get Rekt.
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 26
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro YereCZ Mon Feb 23, 2015 1:03 pm

Btw, Kayrean mě to vysvětlíš? Chci být o něco moudřejší.
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 26
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro matthew074 Mon Feb 23, 2015 1:21 pm

Já bych všechno to RP zakázal aby se kvůli tomu nějací nešťastníci ještě navzájem povraždili.

Jestli vám tak Mallen vadí tak se na něj klidně seběhněte jak mouchy na hovno a rozcupujte ho na malý kousky(samozřejmě teď myslím ve světě čar a kouzel), ale tím že se tu bude vytahovat špína (klasicky) na toho druhýho nic nezmění Very Happy
avatar
matthew074
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 24. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

VÁŽNĚ?! - Stránka 2 Empty Re: VÁŽNĚ?!

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru