Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OP Postavy

+9
Xandria
Měsíc
Arrelas
Beelay
Fantt
Esaias
Alastor Strix'Efuartus
nekronus
Kayrean
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

OP Postavy Empty OP Postavy

Příspěvek pro Kayrean Sat Mar 07, 2015 11:05 am

Milí spoluhráči, přátelé a rivalové... osobně toho mám už plné zuby, jak každý druhý doslova brečí (ano výstižněji to napsat nešlo) proto, že je nějaká postava OP. Štve mě, když někdo zahlásí, že moje postava je OP jen proto, že se vyhla ráně pěstí, ačkoliv je to obratná válečnice; že dokáže vrazit facku / pěstí, která zabolí, či nedej bože že dokázala ukázat trošku Svaté moci i jinak než na léčení vašeho bebíčka, ačkoliv léčení není její specializace. Nikdo není bezchybný a každý jistě někdy přestřelil, nebo přestřelí. Ale co mě dokáže vyloženě na*rat je fakt, když mě někdo takto zkritizuje, já se ho SLUŠNĚ a opakovaně zeptám, v čem dělám chybu, co přestřeluju, atd... a ten dotyčný zarytě mlčí a bojí se odpovědět. Je sice hezký říct "On je OP" ale ztrácí to smysl, když to nevysvětlíte Smile

Tudíž dneškem odmítám veškerá další nařčení brát na jakoukoliv váhu, pokud nebudou zde veřejně popsána, vysvětlena a případně prodiskutována (Nebo pokud by za mnou s tím šlo vedení, ale věřím, že zas takové srágory nejste).

Dále pak sem klidně pište stížnosti i na další "OP postavy" a oněm majitelům doporučuji mít obdobný postoj.
Věřím že si tu hezky popovídáme a hra hned bude o něco příjemnější.
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Měsíc Sat Mar 07, 2015 1:16 pm

Kayrean napsal: Štve mě, když někdo zahlásí, že moje postava je OP jen proto, že se vyhla ráně pěstí, ačkoliv je to obratná válečnice

Tvoja postava je válečnice. Prepáč, ale tvoje postava je paladinka, sám si si to vybral, rozhodol si sa. A u mňa je paladin Mallen! Áno, on je ten typ paladina, ktorý ja uznávám. Je to postava ktorá si vyberie cestu ochrany slabších (tu nejde o to ako Mallen RPí, pretože ho nesleduje, ale ako vyzerá na pohľad, aký robí dojem na mňa osobne). Napríklad moja postava zasvetila celý život šermu, ktorý sa veľmi ľahko naštve (a ak hovorím o šermu, nemyslím ten šerm, kde sa dueluje s kordami, myslím toho šermiara, ktorý sa postaví na čelo armády, ktorý sa snaží mužov povzbudiť, ktorý sa spolieha na ľahké oblečenie, obratnosť a rychlosť, než na silu, ako nejaký Berseker). Takže ma udivuje že ta tvoja "paladinka" sa iba tak uhne takéjto postave. Od takej paladinky by som čakal skôr blok, ako úskok. Preto si možno niekto povie, aha tá je trošku OP, keďže hrá paladina, obratného darebáka a válečníka v jednom.

To je môj skromný názor. Já som si vybral jednu cestu.. ktorou idem a preto nepovažujem svoju postavu za OP. Ďakujem za pochopenie a nikoho som sa týmto príspevkom nesnažil uraziť.
Měsíc
Měsíc
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 14. 11. 13
Age : 26
Postavy : V tuhle dobu mě nic nebaví.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro nekronus Sat Mar 07, 2015 1:38 pm

Ty bláho...je to elf. elfovia a trollovia sú najobratnejšie rasy Azerothu tak je to aj logické že elfský palach je obratnejší ako ľudský bojovník. (Aspoň podľa mňa).
nekronus
nekronus
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 03. 07. 14
Age : 24
Postavy : Druz-magor

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Měsíc Sat Mar 07, 2015 1:52 pm

nekronus napsal:Ty bláho...je to elf. elfovia a trollovia sú najobratnejšie rasy Azerothu tak je to aj logické že elfský palach je obratnejší ako ľudský bojovník. (Aspoň podľa mňa).

Takže podľa teba elf paladin automaticky porazí človeka válečníka? Prepáč vyznelo mi to tak.
Měsíc
Měsíc
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 14. 11. 13
Age : 26
Postavy : V tuhle dobu mě nic nebaví.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Xandria Sat Mar 07, 2015 2:19 pm

No jestli Kay měla co dočinění s bojem (a že měla, soudě dle toho že tu hraje dlouho) tak bych očekával že je lepší se ráně vyhnout než jí krýt, ne? Já celý život šermu nezasvětil a dokážu se vyhnout většině ranám co na mě vedou a vím že je lepší utoku uhnout Smile ono to není až tak těžké Smile
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Měsíc Sat Mar 07, 2015 2:21 pm

Xan.. ide o protivníka. Já som na tomto serveru hral od samého začiatku a to že som mal polročné prestávky ešte nerobí z mojej postavy totálne nemehlo. Very Happy
Měsíc
Měsíc
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 14. 11. 13
Age : 26
Postavy : V tuhle dobu mě nic nebaví.

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Xandria Sat Mar 07, 2015 2:31 pm

Já si nemyslím že jen warrioři mají právo uhybat. Rolling Eyes


Naposledy upravil Xandria dne Sat Mar 07, 2015 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Anonymní Sat Mar 07, 2015 2:45 pm

Alastor napsal:bla bla bla

To že elfové jsou prastará rasa nacucaná magií ještě neříká o jejich boji zdaleka nic.

Dál. Jako jeden z těch co má "OP" postavu, se musím zastat Kay. To že někomu dá pěstí, nebo že uhne ještě ani zdaleka nic OP není. Pokud vás to tak žere, zavolejte si na to GM. Ale pak třeba můžete dopadnout jako já při poji s 60ti letým šermířem který každý můj výpad negoval a skákal kolem mně jako klokan.

Sám jsem zvědav co se stane až někdo bude brečet jak je OP Zurithan, po tom co na něho někdo zaútočí.


Co jsem chtěl spíše říct:

Hráči tady jsou nastaveni na to že si každý myslí že právě jejich postava je ten hrdina, který má všude zvítězit a špatně se smiřují s prohrou.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Měsíc Sat Mar 07, 2015 2:56 pm

Ak by som mal hovoriť o právu, tak by som dal právo i darebákom. Very Happy Né... veď nech sa len uhýba, ale až uvidím ako sa bude jeden deň niekto uhýbať darebákovi, na druhý deň súperiť v sile s orkom a na tretí niekoho spáliť mágiou za živa, asi začnem vážne plakať Very Happy (Na nikoho nenarážám!)  A k tomu že elfovia sú skúsenejší ako ľudia, magicky možno áno, to by som ešte uniesol. Ale ak chcete hovoriť že elfovia sú lepší vo všetkom, pretože žijú dlhšie.....

walteer napsal:
Hráči tady jsou nastaveni na to že si každý myslí že právě jejich postava je ten hrdina, který má všude zvítězit a špatně se smiřují s prohrou.

Presne si to vystihol. Smile
Měsíc
Měsíc
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 14. 11. 13
Age : 26
Postavy : V tuhle dobu mě nic nebaví.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Esaias Sat Mar 07, 2015 5:27 pm

Elfové jsou nadřazení především magií. V té jim většina sahá fakt jen po kotníky. Magie je běh na velké množství dlouhých tratí. Naučit se obratně zacházet s mečem trvá snad jen pár let. Dejme tomu za dvacet let je z vás mistr nejvyětšího kalibru. A víc nic. Během této doby se jakoby naučíte maximum. Umět víc je nad možnosti našich postav, přesněji nad možnosti jejich stavby těla, smyslů.

Je to jako tvrdit, že elf předběhne auto jedoucí 150km za hodinu, protože na to trénoval 400let a člověk jen 40let.
Esaias
Esaias
Bouřlivec
Bouřlivec

Poèet pøíspìvkù : 445
Join date : 18. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Amaroth Sat Mar 07, 2015 7:55 pm

Pane bezejmenný, přišel jsi slušně kritizovat nebo bezdušše flamovat? Promiň, já si nemohu pomoci, vidím jen to druhé.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Fantt Sat Mar 07, 2015 8:22 pm

Slyšel někdy někdo z vás o funkci Roll? Protože pokud ano, přijde mi tenhle topic naprosto bezpředmětný. Rolling Eyes
Fantt
Fantt
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 12. 01. 14
Age : 30
Postavy : "Žralok" Hank

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Amaroth Sat Mar 07, 2015 9:35 pm

^this. Ublížené ego se řeší na pískovišti.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Kayrean Sat Mar 07, 2015 10:58 pm

Budiž, rozepíšu co Kayrean je, když se to nelíbí panu Bezejmenému.
Kayrean žila v době, kdy něco jako paladin ještě téměř neexistovalo (V období Arathoru.) Byla strážkyní Studny, která tou dobou existovala a tudíž to byla silně věřící VÁLEČNICE schopná užívat dary její modly. Její styl boje byl vždycky spíše obratnější. A proč? No možná proto že je to křehká elfka, kterou by asi bolel zásah silou. Proto možná nosí lehké zbroje. Sice může spoléhat na to, že zbroj a ochranná aura (pokud jí má) ránu zastaví, nebo může ránu odklonit mečem. Každopádně kde je psáno, že paladin musí rány jen blokovat, aby zachovával čestný boj? Co je nečestného na úhybu? Co je nemožného pro obratnou rasu v látkovém oblečení / lehké zbroji aby se vyhla příchozí ráně?

Jistě, rolly řeší vše, ale existují případy, kdy se lidé dokáží na akci domluvit bez rollů. Moje emoty jsou vždycky typu "pokusí se" a je jen na soupeři, zda mi to uzná. Tudíž když někdo pokračuje s reakcí na můj emot, že se mi to zdařilo, beru to tak. Nikdo netvrdí, že se mi to nutně musí povést a nikomu snad nezakazuju whispnout mi dotaz k dané akci...

Každopádně tenhle topic není o flamu a rollech, ale o tom, aby se tu řešily pro ostatní pochybně "OP" postavy Smile
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Beelay Sun Mar 08, 2015 7:25 am

Kayrean určitě ve velký míře naráží na to co jsem jí včera napsal. Fakt jsem nečekal, že se tě to takhle dotkne u srdíčka. Když jsem se k tomu nevyjádřil in-game a ignoroval jsem tě, tak teda tady - když už ses tu vyplakala. Jde o to, že ti někdo dával ránu pěstí do hlavy, zezadu, a ty ses jí vyhla a ještě mu jí natáhla. Plus mi pár lidí u korzárů vyprávělo, jak jsi měla více "pochybných" situací.

Každopádně se ti omlouvám, když se tě to dotklo na tolik, že bylo třeba založit topic. To jsem určitě nechtěl.
Beelay
Beelay
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 17. 02. 15
Age : 25
Postavy : Amy, Arthur, Arithmetes (R.I.P.)

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Kayrean Sun Mar 08, 2015 9:09 pm

To tvoje byla už poslední kapka, nehledě na to, že tu nikde nevidím slzy, tudíž mi ta narážka přijde nesmyslná.

Doporučuji nerejpat ve věcech o kterých nic nevíš a nebyl jsi u nich, když se staly. Ona rána byla vedena zepředu, nikoliv zezadu a jako varování před ránou bylo chycení za ruku. Tudíž v moment kdy nejmenovaný chytil Kay za ruku, tak se mu na ní pověsila, čímž ráně uhla a praštila ho do břicha, které bylo v tu chvíli nejblíž. Navíc to bylo spíše odstrčení. Dotyčný ani nechtěl roll, tudíž nevidím problém.
Je zajímavé, že si korzáři vymýšlí další historky, když s nimi ani nerpím a jediný konflikt byl asi před 3 měsíci s jedním failerem ještě od Kartelu Smile
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Xandria Sun Mar 08, 2015 10:27 pm

Já bych do toho osobně netahal classy. Protože classy jsou zastaralej a neohebnej systém od kterého se opouští protože je nesmyslnej. Kdo ví s čím umí mág? Co když bral hodiny šermu a umí s mečem jako cvičenej bojovník? Jako názornej bych předvedl to že i Geralta .. zaklínače .. mistra meče zbušil kouzelník holí jako malé dítě. Proč vlastně kouzelník nemůže umět s mečem?

Popravdě ohledně class jsem narazil na problém s Drakou. Když jsem se jí ptal, jestli moje Xandria může obléknout zbroj a jít jako pěchota se šavlí v ruce do armády. Logicky, proč ne? Pokud má zbroj nic jí nebrání jí obléknout (i plátovku, jak jsme si ukázali plátovka není žádnej potíž na nošení) a jít do boje bez kouzel šavlí. Ano říkám i plátovku, protože iRL nosí plátovku kdekdo a rozhodně bych je neoznačil za warriory když se šermu kolikrát věnují jen jako hobby a přitom jsou v tom schopní metat kotrmelce a hvězdy. Proto classy jsou děsně zavádějící. A už si dokážu živě představit že warrior potká arcimága v boji na meče a arcimág ho tam vykuchá .. tak se strhne hádka o OP toho arcimága. Protože JÁ hraju Warriora tak NEMŮŽU prohrát. Ale kdo třeba v Shadowrunu potkal mága s ostřelovací puškou tak ví své.
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Arrelas Sun Mar 08, 2015 10:38 pm

Zrovna ty Kay máš co řikat, cítíš se uraženě když tě někdo pomlouvá a sám to děláš a k tomu si vymýšlíš takové bláboly. Aneb použiju klasickou hlášku, zameť si před vlastním prahem.

A drž se toho co píšeš:
Kayrean napsal:Doporučuji nerejpat ve věcech o kterých nic nevíš a nebyl jsi u nich, když se staly
Arrelas
Arrelas
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 13. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Amaroth Sun Mar 08, 2015 10:57 pm

Xandria napsal:Popravdě ohledně class jsem narazil na problém s Drakou. Když jsem se jí ptal, jestli moje Xandria může obléknout zbroj a jít jako pěchota se šavlí v ruce do armády.
Nenarazil jsi na problém s Drakou ale s Drakem. Kategoricky jsem zakázal udělování armor proficiencí už v Arathi. Narušuje to PvE systém. Jsem ochotný čapnout libovolnou plátovou zbroj a udělat její (třeba) statově a systémově clothovou variantu a tu udělit dobře RPícímu člověku jako výjimku. Ale žádné "Čau, jo, ty jseš fajn, tak když chceš, tak si klidně tahej na lockovi pláty a až se nebudou GMka dívat, zrubej si co se ti zlíbí.". Neříkám, že by tohle byl tvůj případ, ale 1 výjimka z 10ti pro mě není důvod trpět těch 10 co si to s prominutím p****e.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Xandria Sun Mar 08, 2015 11:17 pm

Diskusní problém. A technicky šlo o narážení na logický problém kterej jsem s ní diskusí řešil a krom "unikátky" se nedokázalo nalézt rozumnější řešení. Viz. vejš.

Proto jsem to řešil taky formou diskuse, jestli je možné jít s jinou classou do milice a nebo ne. Protože milici odlišuje pouze to jakou zbroj si můžeš dovolit a řekl bych že kanonenfůtři umí mečem stejně jako warlock co to drží poprvé v ruce. Přitom samozřejmě je pochopitelné že to dělá binec v PvE (viz. classy).

EDIT by Amaroth: Naduplikovat set a dát mu jinou třídu armoru je práce na asi 2 minuty. A je to pro PvE zcela s jistotou "bezpečné". Proto mé řešení je takové, jaké je.

EDIT: Nutno teda dodat, že taková zbroj je pak odebrána v případě blbnutí. Chápu to správně?

EDIT by Amaroth: Jak jinak.
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Měsíc Sun Mar 08, 2015 11:51 pm

Já trošku nechápem prečo na RP serveru to PVE do toho vlastne ťahať? Jedna vec je že keď sa na eventu pobije pve pár prišeriek a potom sa niečo zaRPí je to rýchlejšie, ale zábavnejšie? Ale to je to nepodstatnejšie, to podstatné je že to PVE tu slúži hlavne k tomu aby som si mohol spraviť nepremožiteľnú postavu. Príklad: GM pridá superhustej štít, ktorý mi zakryje celé telo, ale hups stojí 10G, sakra čo teraz? Musím ísť nafarmiť! Toto je ten hlavný dôvod, prečo nemôže mať každý mág plate, farmenie.
Měsíc
Měsíc
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 14. 11. 13
Age : 26
Postavy : V tuhle dobu mě nic nebaví.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Xandria Sun Mar 08, 2015 11:55 pm

Tomu nerozumím, proč nemůže mít mág plátovku? Mág nemůže vydělávat peníze? Věř tomu nebo ne, já si na tu plátovku půjčil protože byla velmi výhodně nabízená těžce pod cenou a taková plátovka se vždycky hodí. (zvlášt když jde prodat za dvojnásobek). Čili proč mág nemůže mít plátovku vzhledem k tvému příspěvku? Nějak v tom nenacházím spojitost.
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Měsíc Sun Mar 08, 2015 11:56 pm

Nie tak som to nemyslel Xan. Preto sa do toho nemôže navliecť, pretože je tu moc farmerov, ktorý by to zneužívali. Preto niesu sprístupnené všetky druhy zbroje, pre každú classu. Už sa snáď chápeme?
Měsíc
Měsíc
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 14. 11. 13
Age : 26
Postavy : V tuhle dobu mě nic nebaví.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Xandria Mon Mar 09, 2015 12:00 am

To si nemyslím že by na vině byli farmeři. Ale celkově zneužitelnost systému jako takového. Jak říkám .. peníze seženeš i skrz RP pokud máš kontakty. Na vině tak může být stejným způsobem retardovaný HC RP hráč co si vezme do hlavy a přesvědčení že v plátovce může kouzlit (ono kouzlit se asi v tom 100% dá vzhledem k pohyblivosti ... ale tak nějakej balanc musí být)
Xandria
Xandria
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 23. 11. 14
Age : 33
Postavy : Xandria Vinifred Anor'amaurea - Umělkyně, řemeslnice, anarchistka, rebelka, coura.

Návrat nahoru Goto down

OP Postavy Empty Re: OP Postavy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru