Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Larrson - Posel smrti

3 posters

Goto down

[schváleno] Larrson - Posel smrti Empty [schváleno] Larrson - Posel smrti

Příspěvek pro Beelay Sun May 03, 2015 10:44 am

Zdravím všechny,

rád bych za žádal o další, již druhý unikátní item.

Jednalo by se o headku na postavu Larrson. Můj první unikát (Amy - Arithova dýka zkázy) byl velice skromný, tentokrát se ale o tak skromný item jednat nebude.

Postava: Larrson
Unikátky: Amy - Arithova dýka zkázy
Název itemu: Posel smrti
Žlutý text: ,,Život je jen pouhou parodií na naše sny."

O co žádám:

wowhead.com/item=46140
Bylo by potřeba odstranit kouřový efekt okolo itemu a také odebrat tu část na zádech.

Vím, že je to možná trochu moc, ale i přes to tomu dávám šanci.

Larrson se již od útlého věku učí být bojovníkem. V jeho devíti letech mu byly vypáleny oči, aby se do svého učení více ponořil. Tvrdili mu, že to, že nemá zrak mu prý pomůže zbystřit ostatní smysly. Prý díky tomu dokáže předpovídat, co bojovník udělá jako další krok, bude vědět kdy, jak, a kam zaútočí, aniž by k tomu zrak potřeboval. Takhle Larrson trénoval až do svých třiceti let. Celý ten čas vstával v pět hodin ráno, od šesti do šesti cvičil.
Svému umění se naučil. Dokázal žít bez zraku. Pohyby svých protivníků opravdu předpovídá, jeho instinkty mu vždy dobře poradí. Dokonce i vycítí, jaké jsou okolo něj předměty - nemusí je vidět, ale i tak ví, že tam jsou.

Larrson se měl poprvé od svých osmy let setkat se svým otcem. Měli se sejít na Zamlžených vrších.
Dorazil tedy v domluvený čas, na domluvené místo a vyčkával na svého otce. Ten se po chvíly objevil. Larrson očekával, že jeho otec bude rád, že ho poprvé uvidí, že mu převypráví celý svůj život a že se zblíží a třeba zůstanou v kontaktu.
Ale spletl se.
Jeho otec nebyl vůbec rád, že ho vidí. Tvrdil, že Larrson nic nedokázal a viděl v něm zklamání.
"Když jsem tě dal učit k boji, myslel jsem, že tam nezůstaneš až do svých třiceti let, věřil jsem v tebe. Doufal jsem, že to v sobě máš, že dokonalosti dosáhneš rychleji, tak jako tvůj bratr Eric." Otec ze sebe vypustil pouze tato slova, před Larrsona položil černou kápi, otočil se a odešel.

(Kápě má všitý kus lebky nějakýho zvířete, který se dá připevnit k obličeji, aby držel.)
Beelay
Beelay
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 17. 02. 15
Age : 25
Postavy : Amy, Arthur, Arithmetes (R.I.P.)

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Larrson - Posel smrti Empty Re: [schváleno] Larrson - Posel smrti

Příspěvek pro Amaroth Wed May 06, 2015 4:18 pm

Domluv se s Alastorem na úpravě toho modelu, za sebe můžu říct, že se mi líbí nápad, který do RP máš, ale nevím, jak bude vypadat v tvém podání při realizaci.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Larrson - Posel smrti Empty Re: [schváleno] Larrson - Posel smrti

Příspěvek pro Beelay Wed May 06, 2015 5:06 pm

Rozhodně se na něj obrátim.
Jinak mě těší, že se ti můj nápad líbí a pevně věřím, že jeho realizace v mém podání není vůbec špatná.
Beelay
Beelay
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 17. 02. 15
Age : 25
Postavy : Amy, Arthur, Arithmetes (R.I.P.)

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Larrson - Posel smrti Empty Re: [schváleno] Larrson - Posel smrti

Příspěvek pro Ardaren Wed May 13, 2015 5:49 pm

Otec ti lebku předal, ale potřeboval na přežití 2 goldy.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 32
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Larrson - Posel smrti Empty Re: [schváleno] Larrson - Posel smrti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru