Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Dimiho meč.

2 posters

Goto down

[schváleno] Dimiho meč. Empty [schváleno] Dimiho meč.

Příspěvek pro Dimitri Tue May 19, 2015 4:58 pm

Postava: Dimitri
Oč jde: http://www.wowhead.com/item=2084/darksteel-bastard-sword  
Meč s názvem : Dimiho kámošek s popiskem : "Tak jo"

Unikátky: Žádné

Příběh:

Ta zpráva známa jest, že po Erutii každým dnem pobíhá chlapík s pytlem plným "kamínků" a do jeho sbírky každým dnem přibývá více a více kousků. Je to ten hromotluk od Xan. Oh ano náš malinký Dimi. Jednou při své výpravě, za kamínky, narazil na jeskyni. Nic zvláštního to není ale pro Dimiho je to něco jako zlatý důl. Přeci jen vyrůstal v dole a ví, že tam na něj čeká kamínků veliká fůra. Vydal se tedy vstříc nepoznanému a doufal, že nalezne to co hledá.
Ačkoliv to bylo těžké,prosoukal se úzkými štěrbinami skály a ocitl se v naprosto jiném světe. Viděl rostliny, Houby, KAMÍNKY!, červíky a podivné štíry. Červy se nezdály být přítěží. Pokorně ustupovali a zalézali do svých děr. No ale ti štíři, to už bylo jiné kakao. Asi ho neměli moc rádi a tak na něj syčeli a někteří ho dokonce chtěli bodnout. No Dimimu to bylo moc líto když jim odřezával ocásky jeden po druhém a moc se jim omlouval. On se přece nechtěl prát, chtěl si jen nasbírat pár kamínků. Takže tímhle tempem pokračoval dál do jeskyně když tu narazil na nějaké divné kamínky, které ještě neviděl. Celý zaujatý a nadšený se k nim rozeběhl a začal je študovat. Jak jsou pevné, jestli se dají ukutat, jak chutnají.. né moment .. to nezkoušel. Xan mu přece řekla aby kamínky neolizoval. Po důkladném prohlédnutí si kamínku se rozhodl rozšířit svou sbírku. Vytáhl svůj věrný krumpáč a jal se kamínky vykutat.
Konečně se mu to podařilo a k jeho překvapení jich tam nebylo málo. Nakopáčkoval si celou sérii těchhle kamínků a okamžitě je začal sypat do pytle. Štěstím celý bez sebe si zatleskal. Posbíral věci a otočil se k odchodu. Co ale neviděl. Jakmile se otočil tak zjistil, že mamince štírové se moc nelíbilo, že jejím dětem nějaký pán odřezává ocásky. Asi se na Dimiho zlobila a začala na něj syčet. Klapala klepítkama a oháněla se svým ocasem. Dimi si povzdechl. Věděl, že ho paní štírová nepustí dál jen tak a proto si odložil pytel a s velkým odporem si šel prosekat cestu ven. Boj to byl dlouhý a ukrutný. paní štírová dokonce jedním klepetem zlomila Dimimu meč! Ale to neměla dělat. Jakmile se totiž meč zlomil vejpůl tak začal Dimi na paní štírovou strašně křičet, že to byl dárek od Xan a co teď bude dělat, že mu strašně vynadá a bude mít doma zle. Moc se na ní nazlobil a pomocí svého nože nakonec udolal paní štírovou a zbytky svého meče si vzal do pytle ssebou. Upravil si helmu a vydal se k východu.
Jakmile vylezl ven a nadýchl se čerstvého vzduchu, došlo mu, že teď nemá žádnej meč, kterej by byl jeho kámoškem. Bylo mu to líto ale pak si vzpomněl na ty nové kamínky co nasbíral. Co kdyby se smíchaly dohromady s normálníma kamínkama a udělala se z toho zbraň? To byl panečku nápad! Okamžitě vyběhl za panem kovářem, u kterého se učil o slévání a tak dále a poprosil ho, jestli by mu nemohl pomoct s tímhle nápadem. Pan kovář, protože už byl letitý a znalý, zkušený a silný, bystrý a ožralý, mu kývl a prohlédl si co to vůbec přinesl. Dimi mu řekl o svém plánu jak jen nejlépe to dovedl. Přidal k tomu rozbitej meč od Xan a chtěl aby ho roztavil a použil k výrobě. Pan kovář poklepal Dimiho po helmě a poslal ho pryč se slovy, že meč bude mít hotoví ani nemrkne. Dimi to zpočátku nechápal, vždyť mrká skoro pořád ale pak mu to došlo. Metyfóor. Přikývl a vydal se na loďku.
Onedlouho se znovu ukázal u pana kováře a zeptal se ho jak je na tom jeho novej kámošek. Pan kovář ho navedl k jedné almaře a otevřel jí. Na Dimiho se vyvalil meč, černé barvy, ostrý jako Kay když se napije a odolný jako Dimi sám! Okamžitě objal pana kováře a potom i meč. Mockrát poděkoval vysypal na stůl mince a štrádoval si to zase po svejch. A tak Dimi k novému kámoškovi přišel.
Dimitri
Dimitri
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 03. 15

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Dimiho meč. Empty Re: [schváleno] Dimiho meč.

Příspěvek pro Amaroth Tue Jun 02, 2015 6:04 pm

Tak jo. Za 4g.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru