Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Tvář skázy

2 posters

Goto down

[schváleno] Tvář skázy Empty [schváleno] Tvář skázy

Příspěvek pro nekronus Thu Mar 12, 2015 1:08 pm

Zdravím, rád by som si požiadal o túto fešnú headku.

Meno postavy: Druz  

Tvář skázy                                                                                                                                                                                                     "Pohlédni do očí své smrti"

O čo sa to jedná: http://www.wowhead.com/item=95672/gaze-of-garajal                                                                                    
(Úpravy itemy: 1. Určite by som ju rád ako leather aby som ju vôbec mohol nosiť, 2. Chcem sa opýtať či by sa dala nafarbiť tak aby viac ladila k mojej zbroji - http://www.wowhead.com/item=94091/tarnished-fanatics-pauldrons)

Čo už vlastním: Grim-prilba, Druz-zbraň, Kryzlix-unikátka postava

Príbeh:  
                 Tak ako v každý iný deň sa troll Druz venoval obvyklým činnostiam: Údržba zbraní, zbroje, starostlivosť o raptorov, tréning s nováčikmi, modlitba a sem tam i odpočinok a nejaké to sústo na doplnenie energie.
                 Deň sa chýlil ku koncu keď sa náš troll vydal do svojho skromného kumbálu aby si odpočinul. Ako tak ležal na vreciach s neznámym obsahom, všimol si v kúte svojho príbytku vrece ktorého obsah mu bol taktiež neznámy. Najskôr ono vrece ignoroval pretože nebolo ničím výnimočné. Po hodnej chvíli odpočinku sa vydal dať raptorom čerstvú vodu a mäso.
                  Potom čo sl´ark skoro zožral jednoho z peónov sa Druz vyčerpaný vrátil do svojho kútiku a pustil sa do kontroly svojej zbroje. Zrak mu padol na prilbu na ktorej objavil dosť hlbokých rýh, prasklýn a odlomených kusov. Oprava takých rozsiahlych poškodení bude dosť náročná ale stojí to za to. Je to to najlepšie čo má.                    
                  Prilbu odložil na bok a zrakom prebehol brloh aby našiel svoje rukavice. Zrak mu znovu padol na vrece v kúte. Napadlo ho že by sa tam mohli nachádzať. Preto vstal a otvoril ono vrece. Jeho obsah však bol úplne iný ako očakával.
                   Vo vreci sa nachádzal veľký počet hláv a lebiek. Ľudia, elfovia, orkovia, trollovia, taurovia i démoni boli súčasťou tejto pre niekoh možno odpornej zbierky. Druz si už medzičasom stihol spomenúť že do tohto vreca ukladá svoje "trofeje". Taktiež si spomenul že sa na dne nachádza hlava prvého ukuraptora ktorého ulovil na Nimeri. Vytiahol ju, skontroloval jej stav a rozhodol sa že pre ňu nájde využitie...
                     ...ešte toho dňa ju doniesol ku koželuhovi. Popísal mu ako by ju mal upraviť a odovzdal mu aj maličkosti ktoré mali byť súčasťou diela:  Kovové krúžky, kly trolla, zuby a rohy. Koželuh po dlhom rozhovore o cene súhlasil že urobí čo sa bude dať aby stvoril dokonalosť ktorú Druz požadoval.                                                              
                      Budúci deň ráno sa Druz ponáhľal aby prebral koželuhov výtvor. Ten už naňho čakal a s pýchov mu ukázal svoje majstrovské dielo: Masku vyrobenú z hlavy a ozdôb ktoré dostal od Druza. Ten bol svojou maskou tak nadšený že skoro zabudol zaplatiť. Odniesol si ju domov a skontroloval jej kvalitu. Kvalita bola dokonalá, no zistil že sa mu čosi nepozdáva. Farba. Nehodila sa ku zvyšku zbroje. Pre niekoho možno nepodstatná hlúposť, no pre perfekcionalistu akým je Druz to bol závažný problém. Neváhal preto zohnať farbu a upravil povrch masky aby ladilo so zbrojou. Posledý kontrolný pohľad...dokonalosť sama. Už sa nemohol dočkať keď v nej vyrazí do bitky...    
  ...a keď v nej pripraví o život tisíce protivníkov.

                                                                            Vopreď ďakujem za prečítanie a zhodnotenie žiadosti.
nekronus
nekronus
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 03. 07. 14
Age : 23
Postavy : Druz-magor

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Tvář skázy Empty Re: [schváleno] Tvář skázy

Příspěvek pro Amaroth Mon Mar 30, 2015 6:08 pm

Pokud bys jen usekl zvířeti hlavu a nechal ji někde válet, shnila by, až na lebku. Včetně kůže, ta by byla během chvilky nepoužitelná. Jen malý detail. Prozatím ji nechám bez reskinu, uvidíme, jak bude sedět ve hře, navíc teď nemám zrovna moc času se matlat s MoPčkovou texturou a jejím předěláváním. Schváleno za 2g.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru