Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Miria - hunter's pet

2 posters

Goto down

[schváleno] Miria - hunter's pet Empty [schváleno] Miria - hunter's pet

Příspěvek pro Erick Thu May 14, 2015 9:38 pm

1. Nick postavy: Miria

2. Co chci: pet - Warp Stalker LINK
- Barva: bílá, případně ta černá (tmavá), přijatelně malý scale.
- Název: Prixi

3. Moje unikátky: zatím žádné

4. Příběh:

Bylo ráno jako každé jiné, jen snad trochu více hřálo slunce než obvykle. Miria si prohlížela popsané listy s úkoly pro Sebastima, starosty osady Zamlžené vrchy, aby se zas celý den neflákal. Avšak tohle, co se stalo, nečekal nikdo, z ničeho nic připluly zásoby. Obchodníci z dalekých zemí, co pravidelně vozí zásoby do osady a něco navíc, aby si taky našmakovali kapsy, připluli nečekaně dříve.

Sebastim ještě pomalu v trenkách, rychle běžel na molo, aby přivítal obchodníky. Pro Miriu další otrava, musela sepsat zboží, které dorazilo. A nebylo toho málo. Když viděla tu kupu v podpalubí, myslela si, že se zhroutí. To snad nemůže stihnout sepsat ani za dva dny, pomyslela si. Neměla času na zbyt, okamžitě se dala do práce, aby co nejdříve mohla jít konat jiné povinnosti pro město. Práce to byla nezáživná, pořád se ji někdo motal pod nohy, do podpalubí stále lezli nějací piráti a někdo z posádky, popřípadě Sebastim, aby si vylil zlost, že to ještě není spočítané a sepsané. Na Mirii to bylo už opravdu dost a to byla sotva v půlce, když se musela jít na chvíli provětrat na čerstvý vzduch na palubu lodi. Už zdálky na ní mávala její kamarádka Nanali, která přišla zkontrolovat svou posádku u portu.

Když Nanali přišla blíže, viděla absolutně zničenou Mirii. Rozhodla se, že ji při cestě zpátky donese něco dobrého k jídlu, chtěla ji udělat malou radost. Miria se mezitím opět odebrala do podpalubí přehrabávat se z jedné krabice do druhé, kontrolovat náklad a počítat, zda-li vše sedí. Nesměla v tom být jediná chybička, v sázce byly peníze, fúra peněz co patří osadě. Meče, zbroje, boty, nějaké jídlo a hlavně chlast.

Náhle si však Miri všimla jedné menší krabice někde vespod, musela zkontrolovat, co bylo v ní, aby si to odškrtla. Nejdřív oddělala jednu menší bednu a potom houkla na dva piráty, co šli zrovna kolem, aby ji pomohli s tou další, větší krabici, že ji sama neunese. Piráti pomohli, což o to, ale nějak dlouho postávali pak na místě a koukali na mladou, svůdnou dívku. Miria si toho nevšímala, neměla na to ani čas. Otočila bednu, na které bylo vyryto něco, co nedokázala přečíst. Kdo ví, co to byl za jazyk, ale obsah zkontrolovat musela. Pomalu otevřela bednu, ze které okamžitě vyskočila jakási přerostla ještěrka, ale druh nedokázala identifikovat. Lekla se, div nezakřičela, ale přeci jen nebude pištět. Najednou však slyší zaklapnutí zámku a před sebou dva piráty.

Bylo zle, dvěma ozbrojeným pirátům se sama bránit nemohla, sama u sebe neměla momentálně žádnou zbraň. Koukala s hrůzou na muže, v očích skoro slzy. Najednou na mříže zaklepala Nanali, ale byly zamčené zevnitř, nemohla se k nim dostat. Miria byla v koncích, nevěděla, co má dělat. Piráti se už na ní skoro capali, když najednou se objevila ještěrka a zakousla se jednomu přímo do klíční kosti, nikterak silně, ale dost na to, aby to pirát zacítil a změnil trajektorii pádu mimo dosah ženy. Druhý nevěděl, co se to děje, ještěrka z ničeho nic zmizela. Miria i druhý pirát byli v šoku, ten první se válel po zemi v bolestech. Najednou se ještěrka objevila za druhým pirátem a vší silou ho shodila na zem, kde se praštil o nějakou bednu. Miria toho využila a šla okamžitě odklapnout zámek a pustit tak Nanali do podpalubí. Ještěrka mezitím zmizela, nikdo nevěděl kam. Nanali spacifikovala oba pachatele, o které se už postarali obchodníci. Mezitím dokončila svoji práci Miria, za pomoci Nanali a šla odevzdat seznam Sebovi.
Seb poznal, že se něco děje, ale usoudil, že ani jeden to nechce řešit, a tak to nechal být. Okamžitě se vydala s Nanali do lesů, kde nejspíše malá ještěrka zabloudila. Byly tam dlouho, už se stmívalo, obě tak usoudily, že ve tmě něco takového nemohou najít. Vracely se do osady, Miria krapet vystrašená a zároveň zaražená, co se to vlastně stalo, nicméně chyběla jedna ještěrka, zboží, které tu nemělo co dělat. Chvíli chodila po táboře a přemýšlela, vždy ji to lépe myslelo, když se u toho procházela. Najednou však mezi stany uviděla něco svítit, nikterak ostře ani silně, spíše to byly jen takové dvě malé žluté tečky. Bála se, kdo by se nebál, ale nabrala odvahu a přiblížila se k tomu. Když přistoupila blíže, poznala rozměry, rysy a tvary ještěrky. Pomalu natáhla ruku, opatrně, aby ji nevyplašila. Zjevně to bylo ještě mládě, ale i tak to byla pěkně přerostlá ještěrka. Ještěrka se pomalu přiblížila k Mirii a očuchala ji, pak se nechala pohladit. Miria cítila zvláštní pocit, osvobodila zvíře, které mělo být odvezeno někde kdo ví kde a kdo ví komu. Nemohla to však dopustit, mohlo by se jí taky něco stát a to nemohla dovolit.

Miria ji vzala pomalu do svého stanu, kde ještěrce dala něco k jídlu. Mezitím zakamuflovala bednu, tak aby to vypadalo, že je plná a dala ji někde jinam od jejich zásilky. V podstatě se dopustila hrozného činu, krádeže, ale moc ji to netrápilo, zachraňovala život, i když nebyl lidský. Na druhý den bylo vyloženo veškeré zboží pro osadu a obchodníci odpluli, nic netušící, že jsou chudší o jedno zboží. Seb okamžitě zamířil k Mirii, poznal na ní, že je něco jinak, možná ani ne špatně, ale že Miria není ve své kůži. Když viděl, co Miria provedla, měl pro ní určité pochopení, ale zároveň ji ujistil, že tohle nejde, že nejsou žádní zloději. Miria to pochopila, ale na vrácení mazlíčka už bylo pozdě. Seb tedy souhlasil, že si ho může nechat, aspoň nebude tak zranitelná a bude ji mít stále kdo chránit, ale pod podmínkou, že ve vesnici nikomu nic neudělá, jinak příjde o život. Mira souhlasila a začala malo-velkou ještěrku vychovávat.


Chci jen podotknout, že obchodníci obchodovali s černým zbožím, byla to taková směska všeho.
Erick
Erick
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 11. 14
Age : 28
Postavy : Smood (RIP)
Erick (RIP)
Miria

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Miria - hunter's pet Empty Re: [schváleno] Miria - hunter's pet

Příspěvek pro Amaroth Tue Jun 02, 2015 11:39 am

Teď tak nějak pro ujištění - chceš ještěrku, která má model warp stalkera (protože nic rozumnějšího ve WoW asi neexistuje pro tenhle účel), nebo skutečného warp stalkera? Druhý případ ti neprojde, jelikož skutečný walp stalker je jednak OP, druhak tu nemá co dělat, leda jako mazlík démonů.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Miria - hunter's pet Empty Re: [schváleno] Miria - hunter's pet

Příspěvek pro Erick Fri Jun 05, 2015 5:05 pm

Jen jako model, čistě ještěrku, žádné funkce nebo jeho ability nechci...
Erick
Erick
Domorodec
Domorodec

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 16. 11. 14
Age : 28
Postavy : Smood (RIP)
Erick (RIP)
Miria

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Miria - hunter's pet Empty Re: [schváleno] Miria - hunter's pet

Příspěvek pro Amaroth Sat Jun 06, 2015 12:04 am

V pořádku, pak schváleno, jen si dávej pozor, ať je vidět, že to je inRP vážně jen ještěrka, známe až moc dobře, jak rádi lidí flamují, aniž by věděli, o čem.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Miria - hunter's pet Empty Re: [schváleno] Miria - hunter's pet

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru