Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu

4 posters

Goto down

[schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu Empty [schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu

Příspěvek pro Narisa Sun May 17, 2015 11:07 pm

1. Narisa

2. Ledový Límec - wowhead.com/item=27410/collar-of-command
Nárameníky Ledu - wowhead.com/item=22968/glacial-mantle

3. Název itemu: Ledový Límec. Žlutý popisek itemu: Žádné problémy se nevyřeší uložením k ledu.
Název itemu: Nárameníky Ledu Žlutý popisek itemu: Moje srdce je jako kus ledu,
když se však přiblížíš tak celé roztaje.

4. Žádné.

5. ráno - „Sedím s ostatními členy v přízemním podlaží akademie, oni se baví a připravují, já jen hledím do stolu. Teprve v poledne jsme se vydali na cestu do nitra ostrova, ale už teď mne halí smutek a stesk. Při žádné jiné výpravě ve službách Akademie a Argetlisu se mi to nestalo, což mne znepokojuje. Jakoby mi něco našeptávalo, že se nesmím vzdálit od akademie... pche, jsem ještě mladá a musím se hodně učit. Prošli jsme tolik cest v nitru ostrova, že udělat pořádek mezi těmi potrhlými orky a démony nebude žádná obtíž! Kdo ví, co za hrůzy praktikují! Nebo že bych tesknila po domovu? Domov je.... ne, nechám toho, pro koho ten zážitek asi píšu? Jenom pro sebe. Znám svůj domov nejlíp, a nikdy nezapomenu, tak proč bych si to poznamenávala do vlastního deníku? Hmm...podle toho, jak píšu, mám nějak rozházené myšlenky, měla bych se soustředit. Spánek snad pomůže a návrat do akademie též."

dopoledne - „Probudila jsem se zimou. Tropický déšť si dává načas. Na vodě jsem dokonce zahlédla ledovou kru! Neuvěřitelné, v těchto končinách... jest pravděpodobné, že se mi to pouze zdá, avšak získávám dojem, že čím dál více vanou studenější větry ze severu. Viděli jsme na širé vodě loď! Rychlé, podlouhlé plavidlo, nepochybně patřící talbotům. Obávám se, že nás sledují, nebylo to první podezřelé setkání. Údajně bylo spatřeno několik prázdných člunů, zakotvených mezi ostrovy. Snažím se změnit tok myšlenek na tu ledovou kru...."

pozdní večer - „Stojím na břehu a pozoruji moře. Mraky se posouvají bezútěšně pomalu. Začíná mě přepadat divný pocit, po otočení na východ znovu spatřím ledovou kru! Nebyl to tedy přelud! Co se stalo? Odkuď se plaví? Do tropického pásma? Neváhala jsem a skočila do vody. Ulomila jsem si kus a plavala ke břehu. Poté jsem již ledovou kru na hladině nespatřila. Cožpak to byl zase sen? Nemyslím si, protože jsem držela úlomek ve své dlani, jenž jsem hodlala využit."

„V noci se mi zdál podivný sen. Vystupovala v něm žena s kápí, a tyčila se nademnou, celá z ledu. Nikdy jsem  samozřejmě nespatřila nic tak impozantního, avšak v srdci jsem jej poznala, byla to má matka. Stála jsem vedle ní, on hleděli jsme do dáli... kde se od rudého obzoru vynořovala temnota, jakou by ke světu přivedl snad jen on... Obracím se na ledovou sochu, ale ta jen mlčí a sinavou tvář obrací kupředu. Připlouvá ta ledová kra. Jakmile jsem otevřela oči, byla jsem vskutku překvapena. Nad mou dekou se vznášel ten krystal a kolem něj chladný šedivý obláček. Ovládla jsem drkotající zuby, odfoukla ho a sedla si. Po celé akademie se roztahovala vrstva ledu. Vstala jsem, propletla jsem se mezi ležícími členy akademie a vyšla jsem ven, kde jsem potkala tajemnou osobu v kápi, která hledí do mlhavé dáli, ruce založené za zády. Ta slova mi vrátila naději a snad navěky zahnala divný pocit, tedy je přepíši:

„H-Haló?" pravila jsem uctivě.
„Á, zdravím, Nariso," oslovila mě osoba jménem. „Ty nejsi oblečená ve svém oblečení?"
Zahleděla jsem se do masy dýmu, ktera překrývala osobu. „S-Spala jsem, proč?"
„To jsem ráda, už jsem se lekla, že ztrácím zrak," pousmála se osoba v kápi.
Když jsem stočila zpět svůj zrak ze sebe na osobu, nikde nikdo nebyl. Ale měla jsem takový divný pocit, že nějak ke mě mluvila má matka. To asi proto že jsem držela krystal v ruce.


Naposledy upravil Narisa dne Tue May 19, 2015 1:24 am, celkově upraveno 2 krát
avatar
Narisa
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 17. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu Empty Re: [schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu

Příspěvek pro Llothar Mon May 18, 2015 12:11 am

http://www.wowhead.com/item=9452/hydrocane
Llothar
Llothar
Game Master
Game Master

Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 23. 10. 14
Age : 28
Postavy : Rothas Algerian

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu Empty Re: [schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu

Příspěvek pro Narisa Mon May 18, 2015 12:12 am

áno přesně ta :-)
avatar
Narisa
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 17. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu Empty Re: [schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu

Příspěvek pro Kayrean Mon May 18, 2015 1:26 am

Tahle hůl je už ve hře jako [Hůl Nebeského Klidu]
Pokud se ti to nevadí, tak by nejspíš stačilo vyprosit jí přes nějaký GM RP obchod.
Kayrean
Kayrean
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 105
Join date : 02. 07. 14
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu Empty Re: [schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu

Příspěvek pro Narisa Tue May 19, 2015 1:27 am

Tak po přemyšlení jsem dospěla k názoru, že nejlepší bude žádost změnit :-) uvedu své důvody proč.

V nejbližší době neplánuji změnit styl oblékání. Najít pokrývku hlavy a nárameníky k mému setu chladného, je velice těžké.

Žádost je otolik unikátní, jelikož doopravdy jsem si podle programu pro náhled modelů projížděla nárameníky i pokrývky hlavy a žádná neodpovídá barevně a přebarvovat už nějaký item nechci protože stejně vzhledově nepasoval.

Jediné tyto dva itemy perfektně pasovali k mému stylu oblékání ledového mága. Příběh jsem na drobnosti poupravila a doufám že mi příslušný GM u těchto dvou itemů vyhoví protože jinak nikdy asi nic neobleču Very Happy.
avatar
Narisa
Trosečník
Trosečník

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 17. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu Empty Re: [schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu

Příspěvek pro Amaroth Wed Jun 03, 2015 10:15 am

Dost netradiční žádost, trochu jsem se do ní zamotal, než jsem ji pochopil, ale zaujala. Schváleno za 2,5g (dohromady).
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu Empty Re: [schváleno] Narisa - Ledový Límec a Nárameníky Ledu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru