Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[zamítnuto] Dreyna - tváře

2 posters

Goto down

[zamítnuto] Dreyna - tváře Empty [zamítnuto] Dreyna - tváře

Příspěvek pro Insane Sun Jun 14, 2015 6:19 pm

Postava: Dreyna

Unikátky:
Hnedá vystužená roba - Aerin (prenesené na shinu)
Veřnost (Drey)

Oč žádam:
http://www.wowhead.com/item=31063/cowl-of-absolution
http://www.wowhead.com/item=31069/mantle-of-absolution

Název:
Kápě - Tvár beze jména
Ramena - Dvě tváře Lumiére

Popisek:
"Ukryj to co nechceš aby bylo vidět" (kápě)
"Zachováno a ukryto" (ramena)

Příbeh:

Ani tenhle den se neobyšel bez kapek dešte dopadajícich na strechu kovářny odkud znovu vycházi aktívni činnost kováře.
Bum...bum... kladivo dopadáva na rožeravený kov, ponorí ho do vody a znovu zasune do vyhňe... otáči po intervalech kov a znovu ho vytáhne a tvaruje dál čast nárameniku.
"Nikdy sem nezapoměla" si jen poví pro svou maličkost elfka a dál pracuje a vzpomína na udalosti které ji prinútili znovu uchopit kladivo pro další památku na osobě které ji záleželo.

  První tvár Lumiére pomalu dokončuje, tvár která se usmíva do detailu, její jamky a okrajne detaily vlasu nesmí chybet jak ani oči radosti které Dreyna si pamatuje do teď... usměvavá tvár a zamilovaný, štastný pohled vždy když viděla svého Lorda. Na žádny detail z toho momentu nezapoměla jak ani nezapoměla upravit tak tvár na nárameniku.
  Elfka odloží naramenik a pustí se do dalšího... uchopí ingot kleštama a zasune ho do vyhňe, rožžeravaný kov znovu vytáhne a kladivem ho začne tvarovat, jednou drží druhou tvaruje, znovu ponorí a zasune do vyhňe.

  Druhá tvár Lumiére je pomalu ve výrobe, tvár která byla také pro Drey pámatkou. Uplakané tváre a smutný pohled elfky se ji vryl do paměti líp jak každá rána po meči koncilem. Smutná tvář Lumiére když byla zklamaná ze stráty Lorda.
  Kapky dešte pomalu doznívaji jak i zvuk z kovářny... elfka odloží své kladivo a podíva se na výsledek své práce, práce na které si dala záležet srdcem jak na každém svém výrobku. Vzala dve stuhy a obvázala kamenným tvárem oči ať její pohled zůstane zachován no ji nablízku... Její práce byla u konce.. její dílo hotové.

  Už stačila posledná vec... kápe která schová její pohled....po dokončení nárameniku odnese švadleně nákresek který spíš vypadá nakrásek jak pro kováře ale po chvilce dohadovani se a uprav u švadleny prevezme její zákazku a Drey ji jen podá váček s cinkajícim obsahem a poté odejde.InGame sou tyhle dva itemy už upravené bez žáře tak s tím snad nebude problém.
Insane
Insane
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 22. 04. 14
Postavy : Dreyna
Lucy
Shina

Návrat nahoru Goto down

[zamítnuto] Dreyna - tváře Empty Re: [zamítnuto] Dreyna - tváře

Příspěvek pro Amaroth Mon Jun 15, 2015 9:08 pm

Itemy jsou poměrně dost fešné (hlavně ty tváře na ramenou), ale ještě by byly únosné za vyšší cenu. Nicméně po prodiskutování s GMT jsme došli k závěru, že na takovouto unikátku nemáš dostatečně čistý trestní rejstřík. Proto zamítnuto.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru