Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlčí vytí - Zamítnuto

3 posters

Goto down

Vlčí vytí - Zamítnuto Empty Vlčí vytí - Zamítnuto

Příspěvek pro Crow Sun Jun 21, 2015 3:35 pm

Nostalgie je mocná věc. Mythie mi chybí jako nic.. možná proto se snažím přivést ji zpět alespoň skrze své postavy. Aileen měnící se ve vránu jistojistě nedostanu, ale Vlka Grimüra kterého mi chválil jak GM tým tak hráči? Navíc když tu těch ochočených vlků máme tolik? Zkusíme to!

1) Co chci? Morph Vlka. Rád bych Rpil Aidenova Vlka Maaneho (Aiden již vlka má, chci tedy jen nahradit NPC)

2) Unikátky : NONE

3) Příběh:
Aiden a Maane... Maane a Aiden. Nerozluční kumpáni, každý je zná každý o nich slyšel. Na první pohled hrůzostrašná dvojice... urostlý seveřan a statný vlk. Kdo by se nelekl, když se na něj žene takoví soupeři... kdo by se nelekl...
,,Maane! Slez ze mě! Máš trhat jeho ne mě ty zablešené přerostlé štěně!"
Trapná chvilka... Zjizvený bandita je tím co vidí mírně vyveden z míry. Před chvílí se zdálo že jeho osud je zpečetěn a o chvíli později, když už čekal že se mu ten vlk vrhne po krku.. skočil na vlastního pána. Nejdřív si myslel, že je to až moc divoký vlk a majitel své síly přecenil, ale jak ty dva pozoroval uvědomoval si, že si ten vlk jen hraje... NA tom nesejde, nebude čekat až se vzpamatují... teď je jeho šance. Vyrazil vpřed a pravačku s mečem pozvedl do výše připraven k úderu. Najednou se něco změnilo. Vzduch protrhlo vzteklé zavrčení a pak už nebylo nic než nepopsatelná bolest a tam kde byla dříve ruka s mečem už zůstával jen krvavý pahýl. Vlk spokojeně seděl před svým pánem... s rukou bandity ve své tlamě.
Crow
Crow
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 06. 09. 13
Age : 29
Postavy : Mike, Leif, Erael, Grimür

Návrat nahoru Goto down

Vlčí vytí - Zamítnuto Empty Re: Vlčí vytí - Zamítnuto

Příspěvek pro Ničitel Babylónu Sun Jun 21, 2015 9:07 pm

Původ jména Maane má v českém roleplayingovém podhoubí svůj vlastní mýtus a původ. Těžko říci, kde je pravda, neboť tato legenda je stará a dlouhá natolik, že jí nelze přeplavat ani v kánoích (děravých jak ústa staré ženy) ryzího temponautství. Ovšem patrně jde o inspiraci z názvu desky "Under Ein Blodraud Maane" z raného období kultovních norských fajnšmekrů Manes. Tento klenot undergroundové hudby pak vytvořil něco, co se v zasvěcených kruzích rovná takřka tajuplnému kultu. Co je předmětem jeho uctívání?

Není to sice tak cool jako vlk v doprovodu seveřana, ale pod termínem Maane v české roleplayingové databázi lze najít klíčová slova jako elf, šermíř, haiku, stařec, protiva, chmurný, cynický, ironický, zamyšlený, teskný, žalostný, posmutnělý, smutný a "přimhouří oko".

Nostalgie je mocná

S pozdravem Maane™

Ničitel Babylónu
Ničitel Babylónu
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Vlčí vytí - Zamítnuto Empty Re: Vlčí vytí - Zamítnuto

Příspěvek pro Crow Sun Jun 21, 2015 10:07 pm

Ano Maaneho z Nostalgie znám Very Happy Nostalgií jsem však nemyslel onen server Smile ... tkatéž jméno Maane není z mé hlavy ale jelikož chci Rpit Vlka co už ve hře je musím převzít i jeho jméno že ano Smile

S pozdravem Crow
Crow
Crow
Pán jeskyně
Pán jeskyně

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 06. 09. 13
Age : 29
Postavy : Mike, Leif, Erael, Grimür

Návrat nahoru Goto down

Vlčí vytí - Zamítnuto Empty Re: Vlčí vytí - Zamítnuto

Příspěvek pro Ničitel Babylónu Mon Jun 22, 2015 7:16 am

Já vím, že jsi nemyslel ten server a já vím, že mne znáš Cool

Ale přišlo mi to trochu vtipné, tak jsem to musel obrátit v žert. Smile
Ničitel Babylónu
Ničitel Babylónu
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Vlčí vytí - Zamítnuto Empty Re: Vlčí vytí - Zamítnuto

Příspěvek pro Ardaren Wed Aug 19, 2015 1:14 pm

Zamítá se. Aiden je mrtev.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 32
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Vlčí vytí - Zamítnuto Empty Re: Vlčí vytí - Zamítnuto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru