Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dralogg - unikátní postava - schváleno

2 posters

Goto down

Dralogg - unikátní postava - schváleno Empty Dralogg - unikátní postava - schváleno

Příspěvek pro Kámen Tue Jul 21, 2015 7:38 pm

1 - 2. Přál bych požádat o unikátní postavu orka, který bude převyšovat ( nemusí mít deset metrů, ale aby to bylo vidět ) ostatní a bude mít hnědou kůži. Mohl by mít i jen jedno oko, ale chápu, že některé věci jsou možné jen těžko.... ( Přece jen páska by to teoreticky mohla spravit ), na tváři by měl strniště a na hlavě účes Topknot.
3. Jméno : Dralogg
 
4. Olaf – Bouře
5. Lore :
Jest obecně známo, že orkské klany se podvolily pod nadvládou démonické krve a tudíž se nechali jako tupé stvůry štvát přes celý svět až na jinou planetu…jménem Azeroth. Ovšem ne všichni z nich chtěli být loutkami…
„ Ale otče.. Chtějí z nás udělat jen hloupé loutky, tehle klan se řítí do záhuby “ Řekl Dralogg vztekle a skřípajíce zuby, hledaje odpovědi v otcovích upřených očích.. Pohled na kdysi hrdého válečníka, zlomeného, zestárlého a sedícího na hromadě kožešin ho tak rozzuřil, že nečekal ani na otcovo slovo a vyšel ze stanu, který patřil jeho rodině. V jeho obličeji byl vidět známý vztek, jak už to u něj bývalo, to ale nebylo všechno, vyskytl se v něm pocity, které nikdy dříve necítil. Lítost a bezmocnost.. Poté co opustil stan, se rozhlédl kolem a viděl mnoho a mnoho jiných orků, jak stavějí stany s různými symboly různých klanů, dříve rivalové a nyní spojenci, popošel kousek  ke skalce a opřel se o ni tak, aby bylo vidět na stan, z kterého se právě ozývalo sípavé kašlání a sténání, jak na hrdého válečníka doléhalo stáří. V jednom se ale jeho otec mýlil. „Nikdy nepoznáme to co je pro nás dobré, dokud to nezažijeme“ , jenže v nikde nestálo, že musíme počkat..  Dralogg znal způsob, jak se dozvědět, co je chystá na té velké sešlosti  Hordy, kterou pořádal Gul´dan.. Jeho rodina byla pozvána pouze pro svou důležitost, jelikož jakožto vysoce postavení  a mocní válečníci chránily vládce klanu BleedingHollow po několik pokolení a tudíž věděli jak oni získávají vize budoucnosti. Ještě ten večer se vypravil do improvizované svatyně jeho klanu a ukradl tam rituální nůž, vzhledem k jeho mohutnosti bylo téměř neskutečné, že ho nikdo neviděl. Dralogg se tedy vydal k malému palmovému lesíku, nedaleko tábora a rozhodl se, že tam se dozví pravdu…
Klekl si a začal rukama, které bych přirovnal velikostí k lopatě, přehrabovat v zemi a trhat kořínky tak aby vytvořil co nejpřesnější a nejpřesnější kopii obětovacího kruhu v hlíně. Když to dokončil, tak nalil do vyhrabaných žlábků hořící směs, s kterou udržovali plameny a poté ji po několika nezdařených pokusech zapálil. Poté se napřímil a pomalu vstoupil do nitra kruku, tam klekl a položil si do klína dýku. „Nikdy jsem neměl odvahu to udělat, ale pro dobro rodiny budu muset“ , dopověděl a pozvedl dýku, kterou napřáhl ke svému levému oku.
V životě necítil takovu bolest, jako když se nůž zarývá do očního důlku a on pomalu přestává vidět. Po utrpeném šoku upadl do bezvědomí, probudil se však zanedlouho, ještě pořád svírajíc oko v dlani. Volnou levačkou si kryl zející díru v lebce a v pravé ruce napřáhl nad plamen své oko. Sice nerad, ale už odevzdaně jej upustil do plápolající tekutiny a znovu upadl do bezvědomí..
Dralogg se probral až odpoledne dalšího dne, zrovna, když probíhala již zmíněná „ oslava “. On však věděl pravdu, o temných démonických pánech, jež řídily loutky ze Stínové rady.. o tekutině, jež nebyla pouze moc podávající, ale také jed, který měl dostat každého orka na vodítko..
Pro jistotu, že se mu to celé nezdálo, si nahmatal prázdný důlek, následně vyrazil zpět k shromaždišti hulákajících a skandujících orků. V táboře nebylo k hnutí, ale pohled na orka s čerstvě vypíchnutým okem mu poskytl relativně volný průchod davem. Dralogg si nevšímal do něj vrážejících orků, co spěchali ke svým okovům, jediné o co mu šlo a za co žil byla jeho rodina. Už byl bezmocný v obrovské dupající mase, ale pak uslyšel něco, o čem si myslel, že to neuslyší. Otcův bojový ryk. Pomalu se otočil na patě a pohlédl na oltář, uviděl orka, který se podobal jeho otci, ale v jeho očích planul vztek a nenávist, tak vroucně, že se jich Dralogg zalekl. Ork vůbec nevypadal na svůj věk, navíc měl úplně zelenou kůži  a svou novou sílu dokázal tak, že jednou ranou rozdrtil lebku na něj běžící orské ženě. Dralogg si s lítostí uvědomil, že to byla jeho matka. To přece nemohl být..on. Ten ke kterému celý život vzhlížel a chtěl být jako on. Potlačil smutek a pokračoval dál do stanu, kde v rychlosti sebral kožený plášť a navlékl na sebe nějaké hadry, aby nevyčníval svou hnědou kůží. Zásob jídla a pití pobral co mohl a pak vše co měl zabalil do velkého vaku. Dralogg se vydal směrem do lesů, odkud by mohl sledovat postupující šílenou hordu a dopřát jednou pokojný pohřeb dle tradic svému otci. Je jen na Hordě kam ho zavede, ale kdo ví, do jakého pekla se ještě dostane…
Kámen
Kámen
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 20. 02. 15
Age : 22
Postavy : Olaf Rudovous , Dumond Pier , Vaid Starfall

Návrat nahoru Goto down

Dralogg - unikátní postava - schváleno Empty Re: Dralogg - unikátní postava - schváleno

Příspěvek pro Kámen Tue Jul 21, 2015 7:47 pm

Jelikož si jsem vědom omezení unikátek, chci poprosit, o to, jestliže nebude ona žádost splňovat omezení, aby nebyla zamítnuta, nýbrž pozastavena.


Děkuji Kámen.
Kámen
Kámen
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 20. 02. 15
Age : 22
Postavy : Olaf Rudovous , Dumond Pier , Vaid Starfall

Návrat nahoru Goto down

Dralogg - unikátní postava - schváleno Empty Re: Dralogg - unikátní postava - schváleno

Příspěvek pro Ardaren Wed Sep 02, 2015 6:09 am

Schváleno. Napiš mi a zbytek dořešíme přes PM.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 30
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Dralogg - unikátní postava - schváleno Empty Re: Dralogg - unikátní postava - schváleno

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru