Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Amy - žádost o unikátní dýku

2 posters

Goto down

[schváleno] Amy - žádost o unikátní dýku Empty [schváleno] Amy - žádost o unikátní dýku

Příspěvek pro Beelay Sat Feb 21, 2015 9:38 am

1. Nick postavy: Amy

2. wowhead.com/item=6831/black-menace

3. Název: Arithova dýka zkázy (Na barvě nezáleží, nejlépe fialová. Žlutý text nechám určit vás - podle příběhu)

4. Nemám žádné unikátky


Před kdo ví kolika lety žil ve westfallu muž. Byl to obyčejný farmář. Jmenoval se Arithus. Arithus žil ve skromném, dřevěném domku společně se svou ženou Emily. Byli velmi chudí.

Oba dva každý týden jezdili do Stormwindu na trhy, prodávali a vyměňovali zeleninu kterou vypěstovali. Tedy, alespoň se prodávat pokoušeli. Všichni je přehlíželi, málokdy se stalo, aby něco prodali. Arithus začínal být zoufalý. Velmi toužil po dítěti, po synovi, ale jelikož neměli dostatek financí a nechtěli dítě přivést do tak hrozných podmínek, tak se toho raději zdržovali.

Jednoho dne, kdy se měl konat trh se manželé znovu chystali do Stormwindu. Emily ale pochybovala o tom, zda to má vůbec smysl, že si stejně znovu vydělají jen na cestu, možná ani na to ne. ,,Arithe, nejezděme do města, zůstaňme radši zde, doma. Stejně si vyděláme jen almužnu, má to cenu?" říkala, ale Arithus naléhal na tom, že na trhy pojedou, že to tak dělají každý týden. Tak se tedy připravili na cestu, zapřáhli koně za dřevěný vůz, naložili na něj zboží a vydali se do Stormwindu. Když konečně dorazili, postavili stánek na stejném místě, kde obvykle. Zboží na něj vyskládali a lákali kolemjdoucí, ať si koupí jejich skvělou zeleninu. Jako každý týden ale marně. Jen ubohých pár lidí si něco koupilo a dohromady si nevydělali více než pět stříbrných. Emily byla zoufalá, naléhala na to, že už pojedou domů a na trhy už nikdy nepojedou. Arithus si ale stál za svým. Křičel na Emily, že domů ještě nepojedou, že se to určitě zlepší, že určitě někdo přijde a týden od týdne bude více zákazníků.

Po několika dalších hodinách, kdy se vůbec nikdo před stánkem nezastavil, se objevila žena. Byla oblečená celá v černém, za opaskem měla strčenou černou dýku a tvář měla zahalenou kápí. Zastavila se před stánkem, mlčela. Arithus jí okamžitě začal nabízet svou zeleninu. Žena po chvíli pronesla: ,,Mám pro tebe nabídku, drahý Arithe. Dáš mi vše, ale úplně vše, co zde nabízíš. Já ti na oplátku dám něco, co ti přinese bohatství, slávu, tvého vysněného syna, úspěch, uznání a vše, po čem jsi kdy toužil." Arithus se zarazil a odvětil: ,,Kdo jsi? Odkud znáš mé jméno?" snažil se pohledět ženě do tváře, ale přes kápi nebylo vidět ani kousku kůže, ,,O čem to mluvíš? Co mi chceš nabídnout?" Žena z opasku vytáhne dýku a položí ji na pult stánku. ,,Tato dýka, je začarovaná. Ten kdo ji vlastní dokáže to, co si jen dokáže představit. Všechny touhy, všechny sny - dokáže ti je splnit." Arithus byl zoufalý. Myslel si sice, že ta žena je šílená a všechno co řiká jsou pouhé pohádky, ale její nabídku stejně přijal - vyměnil vše co měl za onu dýku.

Arithus opravdu pocítil úspěch. S dýkou za opaskem se mu vše dařilo. Zelenina mu rostla mnohokrát rychleji a kvalitněji. Další týden na trhu vydělal mnoho zlatek, a čím déle dýku měl, tím více úspěšný byl. Asi po roce, kdy už Arithus byl opravdu bohatý, se jemu a jeho ženě Emily narodil syn. Pojmenovali ho Solon. Jak šel čas, Arithus začal stárnout, ale ne obyčejným způsobem, doposud to byl mladý, zdatný mladík, ale během dvou let se z něj stal postarší, šedivý muž. Začal také být mrzutý, míval podivné sny a prožíval obrovské bolesti celého těla.

Jednoho dne, 3 roky poté, co obdržel dýku, Arithus pociťoval neobvyklé dunění v hlavě, Emily poznala, že s ním něco není v pořádku, tak se ho stále vyptávala, jestli se něco děje, on ale tvrdil, že je vše tak, jak má být. Arithusovi po chvíli jednoduše hráblo. Tasil svou dýku a zavraždil svou ženu i syna. Od té doby o něm už nikdo neslyšel, dýku nikdo neviděl...

Teda až do této chvíle.....

Je zde jedna velmi mladá dívka. Její jméno je Amy a patří k místním korzárům. Je u nich nová. (Pokud chcete i LORE postavy, mohu doplnit)

Nastala chvíle, kdy se Cudná Helena chystá odplouvat. Napnout plachty, zvednout kotvy, VYPLOUVÁME!

Korzáři vypluli na běžnou vyjížďku za kořistí. Pluli dny, když narazili na ostrov. Kapitán tento ostrov neměl zmapovaný, tak u něj zakotvili, že ho půjdou alespoň z kraje prohlédnout. Kapitán Walley zavelel, ať se všichni drží blízko u sebe a projdou jen kraj ostrova. Amy však jeho příkaz neuposlechla a vydala se rovnou do nitra džungle. Dere se skrz liány, když najednou uvidí stan. Prodere se skrze křoví až ke stanu - nahlédne do něj. Uvnitř ležel mrtvý.. muž?.. musel tam ležet už pořádně dlouho, protože z "něj" už moc nezbylo, jen kostra. Amy si všimla, že něco drží v ruce - byla to ona Arithova dýka.

Sebrala ji a schovala do brašny....

Přinese zkázu i jí?
Beelay
Beelay
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 17. 02. 15
Age : 24
Postavy : Amy, Arthur, Arithmetes (R.I.P.)

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Amy - žádost o unikátní dýku Empty Re: [schváleno] Amy - žádost o unikátní dýku

Příspěvek pro Amaroth Sat Mar 14, 2015 12:49 pm

Schváleno za 1g. Je to ukázka po vizuální stránce skromné unikátky s potenciálem zabavit ostatní hráče a to se mi líbí.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru