Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Olaf- žádost o unikátku

2 posters

Goto down

[schváleno] Olaf- žádost o unikátku Empty [schváleno] Olaf- žádost o unikátku

Příspěvek pro Kámen Sat Mar 14, 2015 10:51 am

1. Nick postavy : Olaf

2.http://ptr.wowhead.com/item=23556/hand-of-eternity a tetováni Divokých Kladiv
http://www.wowhead.com/item=42351

3. Bouře - popisek : Její úder je bleskový a taky bolí jako hrom .

4.Vzhledem k tomu že žádnou nemám , žádám vás rovnou o dvě které k sobě a  k Rp Olafa neoddělitelně patří .

Něco o Olafovi :

Olaf je rudovousý , svalnatý trpaslík který moc rád mlátí po hlavě všechno co mu přijde do cesty. Ale je tu jeden problém , Olaf se měl stát jezdcem na gryfovi , v jeho rodné domovině Aerie . Jak známo jezdci na Gryfech si nedají dopustit na jejich zvířata , Olaf jednal zrovna tak . Už jako vejce se o gryfa staral a dělal vše co mohl aby se vylíhlo a on se pak , až dovrší dospělosti a pokusí se stát jedním z obávaných jezdců na těchto majestátních zvířatech . Když se gryf vylíhl , zjistil že je to samička a rozhodl se dát jí jméno , které by utvrzovalo její původ , Bouře . Jenže jak už to bývá , nikdo nežije v pohádce a šťastně až navěky . Zanedlouho přišla válka . Ale nebyla obyčejná , proti obyvatelům Azerothu se hrnula neznámá stvoření , někteří jim říkali orkové . Olaf , jako každý jiný trpaslí chtěl bránit svůj domov a tak se vrhl s jeho bratry a sestrami do bitev . Jenže nikdo ve válce nehraje férově . Když se pak vrátil Olaf z jendnoho nájezdu na orkský kemp , zjistil že zatímco oni orkům plenili jejich tábor , orkové jim udělali zrovna to samé , ihned se proto rozběhli se skupinou dalších adeptů ke kameným stájím , kde byli gryfové . Jakmile se dostali ke vchodu , uviděli spoušť na kterou nikdo z nich do své smrti  nezapomněl , na zemi byla rozdupaná vejce , a kolem povražděných dvacet dva gryfů a k tomu pár odvážných trpaslíků , kteří se snažili bránit jejich budoucnost . Mezi mrtvými byla i olafova Bouře . Ti co  zde nalezli svá věrná zvířata , upadli do neskutečného žalu ale také vzteku . Už dále nemohli snést pohled na tuto spoušť a po tom co tato těla pohřbili se rozhodli zkoncovat s orky jednou pro vždy . Dvacet dva naštvaných a běsnících trpaslíků se vydalo k nejbližším orským šikům . Bože ti byli ale zuřivý , na každého z nich byli tři ty zelené zrůdy a přesto se nikdo z nich ani nezalekl. Bitvu přežil jen ten z nich nejzuřivější , Olaf . Po tom co pohřbil mrtvé kamarády , se vidal někam kde na něj už déle nebudou doléhat strašlivé vzpomínky .

V přístavu Menethil se dozvěděl o souostroví , kde by mohl začít nový život . Jenže ani cesta nebyla lehká , loď která jej vezla byla přepadena piráty , kteří po tom co potkali Olafa zemřeli v bolestech s rozdrcenými lebkami a zlámanými kostmi . Než ale Olaf stihl pozabíjet většinu posádky obě lodě se zásluhou děl potopily , a on zůstal se sudem piva na kusu troskách které sbil dohromady . Po třech dnech bezmoci a pití vlastní moči narazil ( sud piva vypil ještě ten den co se jeho loď potopila ) na molo . Když se na něj vysápal , uviděl město , o kterém věděl že tam najde nějaké jeho bratry a bude se moct stát , trpaslíkem jakým chtěl být .

To vše se stalo až do pár posledních týdnů , kdy se Olaf spřátelil s místními Rannpakovými trpaslíky a nalezl způsob jak může pomstít ty co dříve zratil , a to tak že se pokusí stát mocným vládcem kamene , za předpokladu že ho místní mistr Glyn přijme jako učedníka . Na to aby se stal pravým divokým kladivem , potřebuje kladivo a tetování , které si ale musí získat pokorou a snažením . Kdyby se mu podařilo kladivo získat , tak ho pojmenuje po své tak milované gryfí samičce , Bouře .

Co myslíte , podaří se mu tento nelehký úkol ?
Kámen
Kámen
Nováček
Nováček

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 20. 02. 15
Age : 22
Postavy : Olaf Rudovous , Dumond Pier , Vaid Starfall

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Olaf- žádost o unikátku Empty Re: [schváleno] Olaf- žádost o unikátku

Příspěvek pro Amaroth Mon Mar 30, 2015 6:15 pm

Před tečkou/čárkou se nepíše mezera, malá poznámka.

Jinak celkově na žádosti nevidím žádný do nebe volající nesmysl, svým způsobem se mi i líbí a nevidím důvod, proč by sis nemohl např. u Deusna vyzvednout nějaké tetování, nicméně mám velký problém s výběrem zbraně. Ten rovný "neohýbající" se řetěz... Jedna věc jsou fantasy zbraně a věc druhá takovéto šílenosti. To kladivo by muselo být magickým artefaktem (a dosti nesmyslným), aby něco takového drželo a vydrželo i po dopadu. Paradoxně mi více smysluplný připadá skoro i nějaký arénový meč s tunou bodlin, než tohle. Dám ti možnost změnit výběr itemu.

EDIT: Schváleno za 2g po změně výběru itemu.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru