Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[zamítnuto] Edwin - Žiadosť o unikátný set

2 posters

Goto down

[zamítnuto] Edwin - Žiadosť o unikátný set Empty [zamítnuto] Edwin - Žiadosť o unikátný set

Příspěvek pro Neptún Sat Apr 11, 2015 11:56 am

Na akú postavu žiadam o unikát/unikáty: Edwin
O aký unikát/unikáty ide?: Plátový Set, možno trochu reskinu na prilbu aby farby ladili spolu.
Ilustračná fotka presne toho istého setu o ktorý žiadam, k fotke sú priložené názvy a ID itemov.
[zamítnuto] Edwin - Žiadosť o unikátný set 2hwn2vk

Názvy unikátov o ktoré žiadam: Tak keďže ide o celý set tak by mali byť názvy Plátový Kyrys Lorda Edwina Talbota, Plátové Náramenníky Lorda Edwina Talbota, etc. etc. etc.

Doterajšie unikáty:
Edwin - Bojový meč rodu Talbot (Mám ho už asi rok.)
Tricket - Unikátná postava sama o sebe - Jeden zo štvorice inžinierov G.I.T. 4 (Gnóm.)

Príbeh:
Je to ďalší obyčajný nudný deň na ostrove Talbotov, slnko praží a to je ešte len ráno, asi sedem hodín. Vonku môže byť tak 30 stupňov a tábor sa zobúdza. Ako každé ráno, sa idú všetci vykúpať do mora, no Edwin nie, ten sa zobúdza v bolestiach ktoré stále pociťuje po poslednom boji v ktorom prišiel o oko a o svoju plátovú zbroj ktorú mu roztrieskali silné údery pästí. Ako každé ráno zájde za Inue pre mastičku ktorou si natiera tvár aby sa mu rana zahojila. Po každo-rannej rutine Edwin prichádza k stanu kde má vlastnú zbrojnicu a prezerá si svoju plátovú zbroj, ktorá je roztrieskaná úplne na sr*čky. Chvíľu len tak sedí a uvažuje, no náhle sa mi v hlave zrodí myšlienka... Postaví sa a zvolá svoju stráž, nasadajú do člna a cestujú do Argetlisu, následne v Argetlise nasadajú na obchodnú loď ktorá ide do Esgarothu. Do Esgarothu prichádzajú poobede, v malom rozrastajúcom sa mestečku je ako vždy poriadne rušno... Edwin si to rovno namieri ku kováčovi, ktorému podáva nákres zbroje ktorý si pripravil počas dlhej plavby loďou na Exodus, do Esgarothu so slovami: ,,Ak mi zhotovíš túto zbroj a urobíš ju čo najkvalitnejšiou, zahrniem ťa zlatom.'' ... Kováč len nadvyhol obočie a poškrabal sa po hlave, ústa mal otvorené a snáď nemal slov... No súhlasil. Okamžite začal zbierať suroviny na prípravu zbroje, počas toho sa náhle zastavil pred Edwinom a povedal: ,,Vyčkaj času ako husa klasu... Trochu to potrvá ale bude to skvost!'' ... Edwin mu len prikývne a odchádza nazad na loď ktorou prišiel... Na ďalšie ráno loď opúšťa Esgaroth a vracia sa do Argetlisu z ktorého Edwin následne odchádza nazad do tábora Talbotov vzdialeného len kúsok od Argetlisu.

Ako tak ubiehajú dni, Edwin je stále viac a viac nedočkavý aby na seba konečne mohol obliecť svoju novú pripravovanú zbroj ktorá bude síce neskutočne ťažká, ale na druhej strane to bude skvelá ochrana pred ďalšími zraneniami.

Prejde ďalších pár dní a Edwin sa rozhodne že sa vydá do Esgarothu. Opäť nasadá na loď so svojou osobnou gardou a opúsťajú Erutiu. Do Esgarothu prichádzajú na ďalší deň zavčas ráno. Kováč dokončuje úpravy na zhotovenej zbroji a jeho pomocník ju zatial leští. Edwin pomaly prikráča ku stolu na ktorom je položená zbroj s úsmevom od ucha k uchu a párkrát kývne hlavou, zdá sa že je nadmieru spokojný s majstrovskou prácou kováča.
Jeden z členov Edwinovej gardy podá mešec kováčovi v ktorom je celkom solídna finančná suma a ďalší dvaja zatiaľ zbierajú kusy zbroje a následne všetci spoločne opúšťajú Esgaroth.


Vopred ďakujem za prezretie mojej žiadosti.
Neptún
Neptún
Sběrač šišek
Sběrač šišek

Poèet pøíspìvkù : 86
Join date : 20. 12. 13
Age : 27
Postavy : Lord Edwin Talbot (Talboti) ... Torren Drtihlav (Šarlátová Krusáda)

Návrat nahoru Goto down

[zamítnuto] Edwin - Žiadosť o unikátný set Empty Re: [zamítnuto] Edwin - Žiadosť o unikátný set

Příspěvek pro Amaroth Tue Apr 14, 2015 11:11 pm

Jakkoliv to není v průvodním topicu zmíněno, unikátky nebudeme už vydávat lidem ve warnu, dokud jim warn nebude sejmut, což se obvykle dělá po +- půl roce podmínky. Detaily si vybav (nejen) s Ardarenem.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru