Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Nyae Jingle- "Sebejistota sama"

2 posters

Goto down

[schváleno] Nyae Jingle- "Sebejistota sama" Empty [schváleno] Nyae Jingle- "Sebejistota sama"

Příspěvek pro Mizérie Mon May 04, 2015 8:39 pm

Inu zdravím vše živé, neživé, gramotné či negramotné, Alá všechnu zeleninu, která toto čte.

Jméno Postavy: Nyae Jingle

Oč žádám: "Horku" odolný set pro mojí elfku. Zde se nejedná o žádný Op set, ale pouze o set, ve kterém by elfce v daném subtropu nebylo horko. Hlavní úprava tohoto setíku by byla z plátového oděvu udělat látkový, na ženě tento oděv nevypadá moc "kovově".

Chest : http://www.wowhead.com/item=10368

Leggy: http://www.wowhead.com/item=10373

Popisek itemů: U Chestky : Prodyšná tunika horka: Zakryje u elfky i to, co jí nahoře "chybí".
                     U Leggů : Prodyšné kalhoty horka:  Ani dvě lana nedonutí muže do toho vlézt.

Jaké unikátky vlastním: Na nehraném charu Mizérie vlastním Mizernou robu a klobouk.

Jak jsem k předmětu přišla:
Dusno, horko a především nedýchatelno. To byla první slova, která mladičkou elfku napadla, když dorazila na místo zvané Argetlis. Neměla ráda horko, vždy snila o bílých pláních, o kterých četla v knihách v klášteře. I přesto,  že to byla kněžka, v srdci jí dloubl podivný pocit. Pocit, zvaný svět je nefér.
Písek,pálící Slunce a zase horko. Elfka si dá jeden ze svých pramenů za špičaté ouško a rozhlíží se. Zase jen písek, budovy, ale i zeleň a živo. Nadšeně se usmála. Ano, zde se jí i přes ono horko, bude líbit.
Jak plynuly dny, noc se střídala se dnem, elfka si uvědomila dvě věci. I když si vsugerujete, že vám horko není, pořád tu bude. A druhá věc, populace zde dokáže přežívat v tomto vedru i v plátech, dlouhých suknicích či honosných róbách.
Svět znovu postoupil o několik týdnů, tak zbytečných počítat, u elfské rasy. Ano, sice jsme stárli, ale jinak. Nepotřebovali jsme honosné oblečení, aby si nás někdo zapamatoval, ale i přesto jsme táhli k luxusu. Snad každá elfka někdy snila o svém vysněném oděvu. Oděvu, který pohladí jak na oko, tak i na srdci. Ano, Nyae si dala těžký úkol. Vybrat oděv, který by nezakryl její dětinsknost, ale také oděv, jenž bude prodyšný, jako pavoučí hedvábí, ale také velmi vhodný pro schovávání se v keřích, či útěku před rozběsněným nosáčem.
"Horko, horko u Belore proč je tu takové vedro?!"-vyjde z úst drobné elfky, když u po třetí mění svůj oděv, který byl propocen. Nyae chvíli zápasí se záhubou všech ras, korzetem, než se jí uspěšně podaří jej utáhnout, tiše si oddechne. Oddechnutí nezní nadšeně, ani vítězně, spíše zoufale. Drobná postava se otočí na elfku, která stojí poblíž postele v lazaretu.
"Vím, že se bavíš tím, jak mi to nejde obléci...mami!" -poslední slova byla řečena trochu přiškrceně, následována rudými tvářemi u drobné elfky. Elfka s jménem Veronika, bardka všech a "obhájkyně" nevinných, se jen otočí a mile, jako matka, která hlídá své mládě, se usmála.
"Belorinko, když jsem ti říkala, vyber si něco, co chceš. Můžou to být i šaty, dělané jen pro tebe."Veronika, jen popojde k Nyae a dá jí další neposlušný pramen za ouško. Nyae se jen rozpačitě usmála a kývla, snad rychleji než-li šíp vystřelila z lazaretu, nechávajíc za sebou pobavenou elfku, které hraje šibalský úsměv na rtech.
Uplynulo pár nudných hodin. Noc už skoro vítězila, nad dnem, když  drobná elfka držíc v ruce s nadšením nějaký náčrt, vběhla do budovy s vybavením. Div pergamenem nevypíchne oko elfce, která stojí za pultíkem a přeměřuje si látky.
"Toto! "jsou jediná slova, která z úst drobné elfky vyšla. Ona elfka, už od pohledu švadlena elfů, se zadívá na náčrt, koutky jí začnou cukat. Váhavě koukne na elfku, pak na nákres, znovu elfka a pak zase pergamen. Z jejích úst unikne drobný vzdech, avšak hlava kývne v souhlasu.
Mizérie
Mizérie
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 19. 11. 14
Age : 31
Postavy : Mizérie

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Nyae Jingle- "Sebejistota sama" Empty Re: [schváleno] Nyae Jingle- "Sebejistota sama"

Příspěvek pro Amaroth Wed May 06, 2015 7:50 pm

Schváleno za 4,5g.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru