Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur

3 posters

Goto down

[schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur Empty [schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur

Příspěvek pro Vardek Sat May 30, 2015 3:24 pm

Jméno postavy: Brianna
O co to prosím: Noncombat pet se skinem Mushana Divokého. Časem bych ho však, až vyroste, rád jako mounta - Za předpokladu, že s tím nebudu dělat voloviny a nebude mi sebrán/někdo mi ho nesežere. Jsem ochoten mu lovit jídlo (trávu), vychovávat (A RPit jeho reakce v nejlepším svědomí), čistit a všelijaké tentonoc. Nechám vyrobit sedlo, budu se učit jezdit, vše.
Název: Pokud půjde pojmenovat, rád bych to jako Kotvička.
Seznam unikátek Schválen titul lady na Brianně. Schválená čepel - Nakiasha. Žádný item ni spell.

Příběh:
Posledních pár dnů bylo pro jednu z mnoha zrzek Erutie náročných. Pořád jen slýchala, co má udělat. A co nemá. A co by mohla, ale nemusí. Komu má podlézat, koho má vyhazovat. Není divu, že už jí z toho lehce začalo hrabat. Poprvé vybouchla na jistou potetovanou elfku, kvůli zbytečnosti. Nejdříve z toho vinila celou nezáviděníhodnou situaci, nebo jí snad jen oslepila bolest zlomeniny? Každopádně, nechala to být. Prohodila pár omluv a žila dál.

Další výbuch přišel. Jen o pár dnů později. Vlastně ani neví, proč. Jen si pamatuje, že na všechny byla šíleně nakrknutá, na všechny jen štěkala. Div jí jeden z vojínů nenaznačil, že by si měla najít chlapa a zavřít už konečně hubu. V té době už to začalo být rytířce s tmavou pletí podezřelé.

A další výbuch. Tentokrát opět na všechny. Když už si konečně chtěla oddychnout ve své oblíbené hospodě, přišli povinnosti za ní. Heh, všem tehdá slíbila že jim vyrazí pár zubů, jestli nepřestanou otravovat. A tak Brianna zdrhla ven. Kde potkala jednu z těch divných lidí, u kterých nikdy nevíte, co si myslet. Hydromancerka, prý. Její divný smysl pro humor však rytířku uklidnil. A ona věta, kterou pronesla, jí ležela v hlavě ještě dlouho do noci; Najdi si nějaké zvířátko.

Jenže. Co by si taková rytířka mohla vzít? Kočku, psa? Obyčejné. Vlka, tygra? To tu má taky každý. Nejdříve přemýšlela na opičce, ale pak jí to trklo. Koně. Sice to nebude její Kotva (aneb je vysoce vynalézavá, co se týče jmen) kterou musela nechat doma, ale co by to bylo za rytíře bez koně? Však má sloužit jako jízda, ni?

A tak se chudá lady rozešla do stájí. Kde okamžitě narazila na onen nenápadný problém - za stříbrňák a půl si koně nekoupí. Co však udělá tvrdohlavá, arogantní ženská, když něčeho nemůže dosáhnout? Správně, vymyslí si ještě větší blbost. Na kterou ovšem nepotřebuje zas takové peníze.

Ovšem, nejhorší je když již zmíněná ženská má navíc jistou moc. Ve vší panovačnosti si vyžádala hlášení zvědů Tiraských. A copak jí zaujalo? Obří, mohutné bytosti, známí jako mushani. Ovšem, nejednala zbrkle. Nejdříve se optala všech okolo, včetně gnóma s bestiářem. A co takový mushan žere, ptala se. A dá se na něm jezdit, vyzvídala. A když už věděla vše, co je potřebné...

Odcestovala k předsunuté základně. Jedna ruka za zády, druhá stále ještě v obvazech. Nechala si nastoupit svou věrnou posádku. A její autoritativní hlas se rozezněl...
"Ty a ty. A ještě ty. Vyhlídněte si zeleného mushana. Musí mít mládě! Připravte si pušky, provazy, meče. Ulovte velkého, co půjde to vzít do tábora na maso, zbytek nechat. Mládě přivést nezraněné, svázané! Zavázat mu oči, uklidnit a hlídat! Týden máte na prozkoumání okolí, na vyhledání mushana a mláděte. O přísném zákazu umírat se zmiňovat nemusím."
Přesně takhle a ještě víc rozkázala, zatímco posádka jen nevěřícně zírala. Vážně ta kravka bez pořádné figury, co si hraje na drsného vojáka, chce vychovávat mushana?  Rozkaz je však rozkaz, ne? Otázkou však je... Zvládnou najít Tiraští takovýto pár do stanoveného času? Přeci jen, orků je stále dost... A neumře malá Kotvička, když se ta plechová nána neumí pořádně postarat ani o sebe?

Doplněk: Vše bylo oderpené. Popsal bych situace, které jí k tomu vedou, více, ale jednalo by se převážně o nechutné OOC o ostatních postavách. Jsem si plně vědom, že mushan není mazlíček a že se nejspíše jedná o poněkud pomalejší, hloupější zvíře. Se vším plánuji RPit, rád bych ho však časem jako mounta. Když těžká jízda, tak doslova.
Přijde mi možné ho osedlat, za "krkem" má takovou volnou prohloubeň. Řekl bych, že pro těžkooděnce je ideální. Sice nebude tak rychlý jako kůň (Klidně bych ho dal systémově na +30% speedu, koně ani vlka fakt nedožene) a jezdkyně sama prd před ostny uvidí... Ale to ona vidí prd s helmou tak jako tak.
Mushana - matku zabijou lovci KT, nebudou mít na sobě tabard - Mládě by nemuselo být agresivní na ženskou v zeleném tabardu a mohlo by jí být už od mala vděčné, že ho zachránila od divně páchnoucích vojáků, co jí zabili matku. Samozřejmě, se strachem a nedůvěrou u prcka počítám.

Ale ve zvěři se vyznám asi stejně, jako v umění. Tákže přijmu jakékoliv výčitky, páč o mushana vážně stojím.
Vardek
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 08. 09. 13
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

[schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur Empty Re: [schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur

Příspěvek pro Vardek Sat May 30, 2015 5:08 pm

Ti nevím. Ale to nejde věc RPit bez toho, anižby... byla systémově? Od věcí co nejsou systémově vidět tu jsou snad GHI buffy nebo třeba... co já vím, emoty? Pokud je takový problém, že za nějaký ten půlrok nebude na mountu sedlo, klidně to stáhnu. Shocked

Ale dobrá. Pokud je to takový problém, tady ty modely máš. Určitě bych s takovémhle případě koupil celý ten postroj i s bubnama, i když bych to vážně radši... jednoduše; http://www.wowhead.com/item=89783/son-of-galleons-saddle#modelviewer:10+0 Tady ho máš. Nachlup stejný, který si hodlá ochočit. I se sedlem... Pokud ti tedy přijde tato varianta lepší. Shocked

//edit. Každopádně mi to přijde zbytečné řešit teď, když žádám jen o noncombat peta, nikoliv mounta. To je spíš jen plán do budoucnosti...
Vardek
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 08. 09. 13
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

[schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur Empty Re: [schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur

Příspěvek pro Vardek Sat May 30, 2015 9:19 pm

Vážně půjde nechat jen to sedlo? V tom případě máš u mě pivo nebo tak, až tě uvidím. Díky. Jsem právě nechtěl upozorňovat na variantu se sedlem, páč vypadá až moc horďácky a divně. Už jen ty bubny...
Vardek
Vardek
Lovec dutohlavů
Lovec dutohlavů

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 08. 09. 13
Postavy : Mrtvá

Návrat nahoru Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

[schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur Empty Re: [schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur

Příspěvek pro Amaroth Wed Jun 03, 2015 10:41 am

Líbí se mi to, žádost schválena, zaplatíš si kdyžtak potom to sedlo (ať už bude opravdu dělán nějaký model, nebo ne). Jinak, mushan vypad jako mount takhle:
http://media-azeroth.cursecdn.com/attachments/32/336/635032332289371379.jpg
V patchi jej však nemáme a nechci jej tam už přihazovat. Navíc by se ti takovýhle tank asi ani nelíbil, o ceně té zbroje na něj škoda mluvit.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 31
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

[schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur Empty Re: [schváleno] Brianna - Rytířčin věrný dinosaur

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru