Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[zamítnuto] Félix-Medveď čierny (hunter-pet)

2 posters

Goto down

[zamítnuto] Félix-Medveď čierny (hunter-pet) Empty [zamítnuto] Félix-Medveď čierny (hunter-pet)

Příspěvek pro Quásek Sat Jun 06, 2015 9:21 am

Nick postavy: Félix

O čo žiadam: Čierny medveď - BearSkinBlack - http://www.wowhead.com/pet=4/bear
                    Farba:Čierna
                    Meno :Harl

Moje unikátky: Zatiaľ žiadna

Príbeh:
              Jedného slnečného dňa sa Félix vybral na ryby v Arathíshej Vysočine. Nazul boty obliekol si vestu a nohavice . Zobral luk a meč. Višiel z domu a šiel priamo k jednému jazierku na východe .
               
Na ceste sa nič zvláštneho nedialo. Keď prišiel k jazierku sadol si vybral udicu a začal loviť ryby . Lovenie rýb bol jeho koníček . Väčšinou sa mu nepodarilo toho uloviť veľa ale teraz ulovil jednu rybu. No ako tak sedel obdivoval rybu ktorú ulovil započul čudný rukot (rev)  nevedel čo to je . Tak začal počúvať odkial to ide . Postavil sa a išiel priamo za zvukom . V diaľke bolo vidieť jaskyňu . Félix nevedel čo od toho môže čakať ale aj tak šiel. A v tom ho zbadal ,nádherné mláďa ohrozeného čierneho medveďa , ktorý sa tam nevyskytoval tak často. Sedel na zemi a v kuse reval . V tom momente si Félix všimol jeho zadnú labku . Bola zlomená. Pomaly sa k nemu  priblížiť . V ruke držal rybu , skúsil mu ju podať ale hlavne pomaly . Akonáhle mu ju podal, medveď ju prednými labkami odhodil nabok. Félix sa teda rýchlo postavyľ vedel čo má robiť išiel kúsok ďalej zobral malý nôž a odrezal zo stromu 2 kúsky kôry. Z brašny vybral lanko . Zase sa vrátil k medvedíkovy , ktorý neprestajne reval. Pomaly sa priblížil skrčil sa k nemu a pokúsil sa ho posadiť . Medveď sa ale vážne bránil začal škriabať a oháňať sa labkami. Ale Félix stále neprestáva , keď sa mu konečne podarí posadiť medvedíka pozrie na labku ešte ju mal v dobrej forme ale aj tak ju skúsil napraviť v tom momente medvedík zareval hádam na celý Arathor a škrabol Félixa na líce. Félix stále neprestával aj keď ho to dosť bolelo. Obložil nohu kôrami a zviazal lankom vytvoril tým akúsi dlahu. Medveď stále neprestával revať. Félix ho zobral na ruky ale medveď stále škriabal . V polovici cesty ho to prestalo baviť a od únavy doslova zaspal. Félix s ním rýchlo prišiel domov . Položil ho na svoju postel. Začal si ošetrovať svoje rany a preväzovať ich obväzom. Videl že medveď sa nemieni zobudiť tak sa rýchlo vybral do mesta kým spla. Keď prišiel do mesta vyhľadal prvého schopného Felčara a zavolal ho . Keď prišli domov medveď už nespal dlahu mal z nohy dole a Félix mal potrhanú celú postel . Teraz ho nebude ťažké chytiť pretože je už úplne unavený a zranený. Félix k nemu pristúpil a stále ho držal zatiaľ čo ho felčar ošetroval. Medveď zase zaspal . Félix ustúpil a felčar ho ďalej ošetroval zatiaľ vyšiel Félix von z domu a urobil pre medveďa akúsi malú ohradu vystlal ju senom . Keď felčar skončil preniesol medveďa do ohrady.
                 
Ako felčar pomohol medveďovy tak pomohol aj Félixovy . Félix sa naďalej o medveďa staral a cvičil ho hneď ako mohol . Teda dosť dlhú chvíľu sa nezaoberal ničím iným iba medveďom ktorého napokon pomenoval Harl.
Quásek
Quásek
Osadník
Osadník

Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 22. 05. 15
Postavy : Grasor z klanu Shattered-Hand - bojovník Hordy.
Edmund Black- válečný veterán, " ten žlutý frajer"
Lewis Mašina - gnóm , bum-bum.


Návrat nahoru Goto down

[zamítnuto] Félix-Medveď čierny (hunter-pet) Empty Re: [zamítnuto] Félix-Medveď čierny (hunter-pet)

Příspěvek pro Amaroth Mon Jun 15, 2015 6:13 pm

Medvěda jsi tu neměl po celou hru na Erutii, takže by nedávalo žádný smysl, aby se tu najednou jen tak zjevil. Dále, některé postavy, které Invirmi posbírala, se tu objevily později, nicméně poslední dopadly v den výročí otevření serveru (což je 7 měsíců zpátky) a v tu chvíli se dala jasná konečná objevování dalších postav z Arathi. A konečně třetí fakt, Invirmi brala jen a pouze lidi (/elfy/trpaslíky). Nebrala zvířata, pety, mounty, nic podobného, už takhle to nezvládala. Proto se tu tento pet nemá jak objevit. Taktéž nemáš čistý trestní rejstřík.

Proto zamítnuto.
Amaroth
Amaroth
Stvořitel
Stvořitel

Poèet pøíspìvkù : 966
Join date : 06. 09. 13
Age : 30
Postavy : Ignie

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru