Arathor RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy

3 posters

Goto down

Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy Empty Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy

Příspěvek pro YereCZ Mon Sep 07, 2015 4:46 pm

Zdravím, rád bych požádal leč nerad o compania vlka, žádám o něj abych nadále mohl RPit s vlkem, možná když budu mít companiona bude se sním RPit lépe.

Postava: Dugorg
Unikátky: Set mladého vlka, halapartna a So'gul který jsem dostal od Droga.

Na žádost Kérky doplním tedy příběh:
V den kdy se měli všichni obyvatelé Gar'thalu měli odplout do neznámých krajů severních krajin. Dugorg se toho dne vzbudil velice brzy, měla na tom zásluhu jeho vlčice Ya'sha která byla celý den nervózní kvůli dění v Pevnosti. Dugorg nakrmil vlčici masem které dostal od Gal'raka. Spěšně sbalil své kožešiny na kterých spával. "Rozebral" stan, kožešiny přibalil k ostatním. Jakmile dodělal práci se stanem tak se vydal pomoct ostatním žumpů s klecí pro vlky. Když jí konečně dostali do podpalubí Dravce. Tři vlky se podařilo dostat do klecí takřka bez problému, ale s Ya'shou. Dugorga stálo hodně úsilí jí dostat do její klece. Za nějaký čas bylo vše připraveno k vyplutí. Za velmi nepříjemné plavby chodíval Dugorg krmit Yas'hu, doléval jí pitnou vodu, hřebelcoval její kožich a chvílemi si sní hrál spolu s malým dítětem Daragem. Po nějakém čase hlídky na lodích zaznamenali pevninu. Na lodi vypukla radost, ale ta se brzy vytratila. ˇV ten moment Dugorg pustil Ya'shu z klece, ale k jejímu postroji přivázal provaz na kterým jí držel, když se dostali na pevninu Ya'sha byla radostí  bez sebe že se konečně dostala z té hloupé klece... A zde začínají nová dobrodružství Dugorga a Yas'hi.

Tak takhle bych nějak popsal to jak by Dugorg mohl přijít k vlčici, kterou měl stále při sobě.


Naposledy upravil YereCZ dne Tue Sep 08, 2015 2:56 pm, celkově upraveno 3 krát
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 26
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy Empty Re: Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy

Příspěvek pro Tattoo Mon Sep 07, 2015 7:22 pm

Dugu, opři se do toho. Ty seš jedním z dobrých RPerů, jen jsi nechutně línej (mimo jiné, jako já). Napiš stručný krátký příběh o tom, jak jsi s vlky začínal a trochu hrábni do fantazie i paměti, uvidíš, že ti to půjde.

A měj na paměti: Vlk se musí stát zábavným i pro ostatní. Smile
Tattoo
Tattoo
Moderátor
Moderátor

Poèet pøíspìvkù : 301
Join date : 27. 09. 13
Postavy : - Tharg, Wor'gash

Návrat nahoru Goto down

Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy Empty Re: Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy

Příspěvek pro Ardaren Tue Sep 08, 2015 7:09 am

Hele tenhle příběh hnedka zamítnu. Z toho důvodu že už jsme jinde než na Erutii. Zkus sepsat příběh na novou lokačku a uvidíme. Wink
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 32
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy Empty Re: Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy

Příspěvek pro YereCZ Tue Sep 08, 2015 3:19 pm

Příběh předělán. Avšak Dugorg by měl mít pořád toho svou vlčici sebou.
YereCZ
YereCZ
Storyteller
Storyteller

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 15. 12. 13
Age : 26
Postavy : Dugorg - Truchlící vdova.

Návrat nahoru Goto down

Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy Empty Re: Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy

Příspěvek pro Ardaren Wed Sep 23, 2015 8:57 am

Hele schválím ho pokud uděláš s ním 3 eventy po dohodě s nějakým PJem na který dotáhneš, alespoň 2 hordáky + ty. PJej mi bude hlásit postup.
Ardaren
Ardaren
Administrátor
Administrátor

Poèet pøíspìvkù : 325
Join date : 10. 09. 13
Age : 32
Postavy : Já nějaké mám?

Návrat nahoru Goto down

Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy Empty Re: Žádost companion - Triash'tarský jezdecký vlk. - Schváleno, čeká se na eventy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru